Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Náltok gyerekek mellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Náltok gyerekek mellett milyen a szexuális élet? Minden nap van szex?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A férjemmel 4 éve vagyunk házasok, a kapcsolat elején ő két pici gyereket hozott a háztartásba, mert elvált és nála helyezték el a gyerekeket, mára már 8 évesek. Úgymond együtt neveljük őket, de szerintem az utóbbi időben mindent én csinálok. Elfáradok a hétköznapokon, mert itthonról dolgozom, közben mosok, takarítok, (ami négy emberre elég sok) főzök, mert mikor 2-3 körül hazajönnek a gyerekek akkor nagyon éhesek már. Megetetem őket, elpakolok és akkor odaülünk mind az asztalhoz, ők házit írnak, én dolgozom, ha bármi van én segítek nekik. Aztán ők elmennek játszani vagy mesét nézni. A férjem kb este 7-re ér haza, addigra vacsora kell legyen, mert mikor hazaér ő is nagyon éhes és ingerült lesz ha nem kap enni, úgyhogy akkor családi vacsora, ahol mindenki elmeséli milyen volt a napja ilyesmi. Aztán a gyerekek elmennek fürdeni, én elpakolok, elmosogatok. Olvasok mesét a gyerekeknek, “elaltatom őket” és ekkor általában 9 óra van már, még mire én is lefürdök ilyesmi az fél tíz, és akkor tudom hogy reggel fél 6-kor kelek hogy mindenkinek a reggeli rohanását szervezzem, és reggelit csináljak, uzsonnát csomagoljak és hasonlók. Szóval igen, fárasztó egy napom, estére általában teljesen kivagyok. A férjem panaszkodik hogy sokszor alszom el a gyerekeknél és csak éjszaka fekszem mellé, és hogy ő sokkal többször szeretne velem összebújni esténként. De nála az összebújás ott kezdődik hogy este minden után elkezd csókolgatni, simogatni hogy felizgasson. De én úgy érzem hogy ha tényleg fontos lennék neki én, és hogy összebújjunk, akkor tehetne érte. Például nem dőlne össze a világ ha vacsora után ő mosogatna el, ha csak maga után elpakolna, kivinné a szennyes edényt, ruhát egyebeket akkor is megkönnyítené a dolgom. És lehet akkor lenne magamra is időm, és lehet hogy akkor gyakrabban lenne szex is. Ezeket persze mind neki is elmondtam, de elvileg ő nagyon elfárad a munkájától és haza pihenni jön, és neki szüksége van erre, főleg a mindennapi szexre. Én is igénylem a szexet, de mire odáig eljutok már annyira kimerülök hogy nem tudom élvezni csak túl akarok rajta lenni és aludni, de persze ez nem egy egészséges állapot, csak már nem látom hogy tudnám megoldani.

(Bocsánat a kisebb novelláért, de így látjátok az egész képet)

Van valami megoldási ötletetek? 31N



2021. jan. 7. 07:34
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
76%
Nőként kérdezem, hogy miért van ennyi szolgalelkű nő? Az orrod hegyéig nem látsz vagy mi a franc van? Baromi idilli kapcsolat lehet, mikor ilyen szinten ki vagy használva. Téged úgy vesznek hülyére, hogy még tapsolsz is hozzá. Néha használni kéne azt az agy nevű izét ott a toronyban.
2021. jan. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
89%
Otthon ezt az elnyomast lattad kerdezo, ebbe neveltek bele?
2021. jan. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
81%

Ezt még olvasni is rossz volt, de te tehetsz erről, senki más.

Te szoktattad bele a férjedet ebbe a rendszerbe, te magadtól állták ingyen cselédnek, aki a két gyereken kívül kiszolgálja a harmadik, nagyot is.


Röviden:

- nem tetszik neki amit főzöl, akkor nem eszik

- nincs megterítve, mosogatva - miért, ő nem tudja ezeket megcsinálni?

- ingerült, ha este nincs meleg-friss étel - nálunk egyszer van főtt kaja, délben, délután-este pedig eszik, aki-amit szeretne (nem fogok délelőtt meg délután is a konyhában állni és főzni)

- ha nem viszi ki a szennyes edényt, ruhát, akkor nyisd ki a szád és szólj rá, de NE pakold el utána (ha ott marad, ott marad)


Sürgősen kezdj változtatni a mártír, szolgalelkű hozzáállásodon, mert ebből bajok lesznek.

A férjed nem fog változni, mert neki jó, hogy lett egy cselédje, aki még puncit is ad.

2021. jan. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
65%
Nincsen
2021. jan. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
31%
Nincs mindennap szex és nem is igényeljük 3 gyerekünk van mindketten dolgozunk.Én 4-ig dolgozok aztán bolt haza és nekikezdek a vacsinak a férjem fél nyolcra ér haza addigra kész vagyok vacsizunk fürdünk és már este is van.De én azért nem vagyok annyira fáradt mint te valahogy ez igy természetes nekem.Heti kb 3-szor van szex nálunk.De ha fáradt vagyok pl.tovább dolgozok akkor ha a férjem kezdeményez és nemet mondok akkor sincs semmi összebújunk és alszunk és forditva ugyanez.Mire a férjem hazaér már nem szoktam megkérni hogy mosogasson el mert főzés közben megcsinálom.Hétvégén van közös takaritás és főzés.Nekem úgy tűnik azért alszol el a gyerekekkel hogy kikerüld a szexet.
2021. jan. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyszer mondana ilyet, hogy nem eszi meg két napig ugyanazt, mert nem elég változatos, nem csak aznap este nem lesz szex.

Viszont nincs ilyen gondunk. Ha extra igényei vannak, megfőz magának. Elindít egy mosást, tereget, takarit, pelenkáz, tanul a gyerekkel.

Az a normális, ha mindenki kiveszi a részét a házimunkából. A gyerekek is. Mindenkinek van feladata.

Amit lehet, együtt csinálunk.

Nem hotel vagy szanatórium, hogy feküdjünk egész nap.

2021. jan. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekünk is 2 lányunk van (7 és 10 évesek). Heti 1x van szex kb. Munkába járok napi 8 órát, a férjem minden nap hajnali kettőkor megy munkába. Nappal itthon van, foglalkozik a gyerekekkel, besegít a hazi munkában. Munka után folytatom otthon. Így is csak heti 1x van alkalmunk együtt lenni. A férjem nem bánná, ha többször is megtörténne. De megértő. 15 éve vagyunk együtt.
2021. jan. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 Barnabas333 ***** válasza:
29%
10est jól lepontozták pedig jót írt. Én nem tudok érdemben hozzászólni, mert nálunk évi 1szex van és csak egy gyerek, igaz ő van, hogy egész éjszaka nem alszik...8éves lesz. De a párom akkor se akarja, amikor lenne lehetőség összebújni.43f
2021. jan. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
83%

Szia!

Nem tudnál vele nyomatékosabban beszélni? Ha még egyszer leültök, éreznie kell a súlyosságát a helyzetnek.

Megértem, hogy elfáradsz és párodnak is ki kell vennie a részét, nincs mese. Amennyiben főzés már levenne valamennyi terhet a vállaidról, rendeljetek, esetleg főzzél két dolgot egyszerre nagy adsgban, amit lehet variálni. Vagy keress gyorsabb, egyszerűbb recepteket.

Párod nem tud más munkahelyet találni?

Sok sikert és remélem javul a helyzet!

2021. jan. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
31%
Valószínűleg nem csak elfáradsz, hanem haragszol is rá. És egy nőnek kell valami "előjáték", értelmi-érzelmi, mintha nem csak arra kellenénk, hanem a két szép szemünkért is :) Ha ti egész nap külön vagytok, aztán ha hazaér is te mondjuk tipik háttal állva pucolsz, pakolsz, mosogatsz, gyereket fürdetsz és altatsz, míg ő rápihen várva az adagját... (Ahogy elképzelem :)) Hát a nap végére rangsorolt szex is csak teljesítmény-szagú kötelesség lesz, mintha ez is csak egy házimunka lenne a listán, aminél még az alvás is jobb. Na meg ki akar ahhoz odamenni megszeretgetni, akire épp duzzog, még ha nincs is gond "egyébként" a libidójával. Ha a másik akar valamit, jöjjön ő oda, ugye? :) - csak amíg te pajzsként használod a gyerekeket meg a fáradtságot, és max. odáig juttok, hogy mindenki a saját nézőpontját és igényeit hajtogatja sértődötten, ahelyett, hogy megoldanátok az alap problémát, nem fog változni. Csak egy egyre magasabb fal épül. A férjed meg lassan azt fogja érezni, hogy már minden téren felesleges otthon, aztán még kevesebbet jár haza és talán be is újít valakit (sajnos ez a szokásos forgatókönyv). Állj a sarkadra, ezúttal sorold hátrébb az összes nagyonfontos napi tennivalókat, mert ez fontosabb. És együtt, nem neked kell megoldanod meg trükköznöd még erősebben és okosabban. Hanem tudnotok kell csapatban gondolkodni, ahol az egyik érdeke mindig közös érdek is. Az is közös érdek, hogy legyen neki szex, és az is közös érdek, hogy ne legyél minden hétköznap egyedülálló anya. Add ki a kezedből, hogy mindent irányítasz és csak te tudod a legjobban, neki meg "pihenni kell" - neked is kell. Akkor osszátok fel. És emellett biztos, hogy az érzelmi közösség az, amivel leginkább gond van - de ehhez időt kellene egymásra szánnotok nem csak célirányosan, hanem már előtte, reggel meg napközben, és néha egy-egy hétvégét is beiktatni. Melós az elején, de hidd el, át lehet szokni és szoktatni.
2021. jan. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!