Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a kulcsa annak, hogy két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a kulcsa annak, hogy két ember sokáig boldogan éljen egymás mellett szeretetben/szerelemben?

Figyelt kérdés

Élettársak, illetve házasok, ti hogyan tartjátok életben azt a bizonyos "lángot"?

Több év, akár több évtized után sem romlott meg semmi a kapcsolatban?

Fiatal felnőtt vagyok és egy éve vagyok együtt párommal. Három éve ismerjük egymást, előtte legjobb barátok voltunk. Sokszor hallom, hogy "majd változtok", "csak meg ne unjátok egymást" és nem hiszem el, hogy amikor két ember szereti egymást és tesznek a kapcsolatért, ne működhetne.

Szeretném hinni, hogy tényleg nem ritka az "öregedjünk meg együtt" szerelem. Illetve tudni, hogy mi a kulcsa :)



2021. jan. 11. 23:42
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Anyóa jelölt nem főnyeremény nekem sem, viszont velem nem szemétkedik annyit, mint maga párommal. Mai napig nagyon anyáskodi próbál mindkét fián, nem tufja elfogadni, mint sokan, hogy mindenki felnő egyszer. Amikor van valami konfliktushelyzet vagy anyós parádé, akkor mindig kiáll mellettem. Egyszer hagyta rá, akkor is meg tudtuk beszélni szerencsére az ügyet.
2021. jan. 12. 07:15
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Legyen egy pozitív példa is a sok lehúzás mellé: mi 23 éve vagyunk együtt, 22 éve házasként, 4 gyermeket nevelünk. És nem múlt el a szerelem. Ez nem egy fix ideig tartó határidős dolog, ami 2 évig van aztán kész, lejárt az idő... hullámzik, hol fent van, hol lent, a lényeg az, hogy igyekezzünk mindig minél tovább a felső íven tartani. Nálunk nem ritka a mai napig sem, hogy egyszerűen csak ránézek a férjemre és ugrik egyet a gyomrom, annyira szeretem.


Azt gondolom, az alap dolgok mellett, mint hűség, őszinteség, kommunikáció, stb. a legfontosabb, hogy mindketten akarjuk. Hogy ne legyen opció az elválás, mert egyszerűen egymást akarjuk és kész. Közösek a céljaink, az álmaink, ugyanazon az úton megyünk előre egymás kezét szorongatva.


Ha ezt megértitek, nem lesznek üres viták vagy beszólogatások. Hiszen minek megbántani azt, aki a másik felem?


A láng életben tartása nálunk abszolút a humoron alapszik, nem ismerek viccesebb embert a férjemnél. De folyamatos a kedveskedés és a gondoskodás is, legyen szó egy ágyba reggeliről vagy egy tankoláskor vásárolt marcipán szívecskéről.


Kívánom, hogy nektek is sikerüljön! 😊

2021. jan. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) Aranyosnak hangzotok, nektek is sok sikert és sok boldogságot!
2021. jan. 12. 11:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!