Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy legyek a férjem számára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyek a férjem számára újra meghódítható?

Figyelt kérdés
2021. jan. 13. 09:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
szerintem sokkal jobb, ha a nap nagy részében egyáltalán nem vagytok együtt (kivéve mondjuk hétvége vagy szabi), este viszont szántok időt minőségi dolgokra (bármire, ami miatt jó a másikkal együtt lenni, jó hozzá kapcsolódni, ezt nektek kell tudni).
2021. jan. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Hogyan látod? Valoban "meghodithatonak" kellene lenned, vagy "megeröszakolonak"?
2021. jan. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
77%
Ez az egyetlen amit nem tud a nő kivitelezni. 5-10 év után bármilyen bombázó a felesége, akkor is unja már.
2021. jan. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
46%

Tudom, hogy a tinik mínuszba fognak pontozni, de azért leírom. 😂

Belegondoltam, hogy idén lesz 20 éve, hogy együtt vagyunk. 😱

Ami nálunk bevált, hogy időnként meg kell hódítani. A férjem is olyan típus, aki szeretett vadászni, ő nem értékeli, ha a vad az ágyban fekve várja a vadászt minden este. Eleinte volt pár súrlódásunk, mire rájöttem, hogy mire van szüksége. Neki egyszerűen kell, hogy néha bicikliznie kelljen, mire bejuthat a bugyimba. Időnként kell egy sort hisztizni, a végén jól besértődni, és duzzogni egy kicsit, mikor közeledni akar. Elkezd udvarolni, virágot vesz, igyekszik a kedvemben járni, aztán jön egy békülős szex. Ezt úgy évente kétszer bedobom, és utána minden rendben.

Azt is kb. hetente, két hetente be kell dobni, hogy kicsit kéretem magam. Ilyenkor persze csak azért is addig hergel, amíg beadom a derekam.

Biztos nem ő az átlag, ahogy elnézem, a legtöbb férfi úgy képzeli a szexet a házasságban, hogy igény szerint elveszi, és nem kell érte a kisujját se mozdítania. Aztán csodálkozik, hogy unalmas.

2021. jan. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Húzd az agyát (szexuális téren), de ne add magad olyan könnyen. De ügyesen kell csinálni, mert sok férfi falra mászik ha elutasítod. Úgy kell hogy húzod előtte a mézesmadzagot. Szexi ruha otthon, egy feszülős nadrágban hajolgatsz tornázol az orra előtt, olyan dolgokat mondasz ami felizgatja... de hagyod h kezdeményezzen, és akkor húzod az agyát.. használd ki szexuálisan kicsit, stb.
2021. jan. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
ennyire nem egyszeruek a dolgok. van férfi akinél a fenti tanácsok bevállnak, van akinél nem. javaslok valami párterepeutát, aki kikérdez a férjed személyiségéről, s ez alapján javasolja amit a fentiek, vagy éppen teljesen mást.
2021. jan. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!