Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik, nektek melyik izgalmasa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, nektek melyik izgalmasabb az a szituáció mikor a nő 'könnyebben' meghóditható, vagy, ha udvarolni illetve harcolni kell érte?

Figyelt kérdés
Inkább a 35+pasik véleménye érdekelne jobban. Köszönöm!
2015. jan. 8. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát a 35 még odébb van, de azért leírom :D

Utóbbi.. mindenképp. Csak azért tűnj megkaphatónak, ne ábrándítsd ki "húzd az agyát".. ezekre praktikákat a legközelebbi nőnemű ismerősödnél szerezhetsz be. :D


F/20

2015. jan. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem sok 35+ pasi van itt sztem. Ne gondolkozzunk végletekben.


Miért kéne valakit harcoltatni, meg húzni az agyát?

Miért kéne azonnal valakivel összejönni?


Meg kell valakivel ismerkedni normál tempóba és nem kell hülye játékokat játszani.

2015. jan. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Amelyik kevesebb fáradtsággal jár. Inkább az 1.es,

Attól h harcolni kell érte, számomra attól nem ér többet.

2015. jan. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sem jó ötlet a taktikázás.Szexnél még oké,normál kapcsolatnál nem nyerő.Aki téged akar,az úgyis mindent megtesz érted.
2015. jan. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Leírom, hogy a 35+ munkatársaim mit gondolnak erről.

Csak a könnyen kapható az igazi.

Írhatnék még mást, de az már nem idevaló lenne. :)

Véleményem szerint az udvarlásos a jobb, mikor kicsit "harcolni" kell.

Sokkal izgalmasabb mikor lépésről lépésre haladva ismeri meg az ember a másikat.

Egyre több dolgot tud meg róla és az életérő, vágyairól.

Fokozódik a testi kontaktus, egyre több közös téma és élmény van.

Szerintem ez sokkal jobb mint mikor a második randi után szex van és pár hónap után megy a veszekedés, mert nem ismeri egymást a két ember.


27/F

2015. jan. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem 35 vagyok, de egyáltalán nincs kedvem harcolni a nőkért, egyáltalán mire fel?

Ha tetszem neki és ő is nekem akkor jelezze/mondja és összejövök vele, de harcolni biztos nem fogok.

2015. jan. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Még nem vagyok 35.

De ahogy írták unalmas már ez a harcolni akarás meg udvarlás, utálom ezt az elnyújtott felesleges folyamatot.

Szépen megismerik egymást ennyi.

Nem kellenek a játékok meg a nem kapsz meg csak úgy meg hasonló marhaságok.

2015. jan. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!