Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van rajtam kívül is olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rajtam kívül is olyan korombeli, aki arra vágyik igazán, hogy feleség lehessen, és anya? (22/L)

Figyelt kérdés
Én évek óta erre a szerepre vágyom, ls egyre erősödik ez az érzés, holott párom sincsen egyelőre. Mindig éredtebb is voltam...Ti is vagytok így ezzel?
2013. júl. 23. 16:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
Max érett :) És most mit csinálsz? Tanulsz? Dolgozol? Vagy várod a Nagy Őt egész nap?
2013. júl. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%
Nem, nincs. UFO vagy.
2013. júl. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
95%
Pont annyi vagyok,mint te és én még nem. Párom van,de 28 előtt nem szeretnék gyereket.
2013. júl. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
53%
Na vegre valaki! Nalam is ugyanez a helyzet! :) Udv a klubban! 23/F
2013. júl. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%
Ha érettebb lennél előbb tanulnál, dolgoznál (ne mond hogy 22 évesen már megvan a megfelelő anyagi helyzet a gyerekhez) aztán vállalnál csak gyereket... Csak az ösztöneid dolgoznak...
2013. júl. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
10%
Igen én is így érzek, bár az esküvő várat még magára de a baba már uton van és nagyon várjuk már őt a párommal! Majd talán 1-2év múlva az esküvő is össze jön!!
2013. júl. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
48%

Én 23 éves vagyok és hasonlóan érzek mint te. Mondjuk nálam azért kicsit más a helyzet, mert 5.5 éve van barátom és több mint 1 éve együtt is élünk. Nálunk nagyon jól működik eddig minden, jópárszor szóba került már, hogy valójában hogyan is képzeljük el együtt az elkövetkezendő éveket... Nagyjából az általad felsorolt dolgok kerültek szóba, plusz a saját lakás, de ez a legbizonytalanabb az összes közül. :)


Viszont amíg a terveink megvalósításához szükséges anyagiakat meg nem teremtjük, addig próbálom a vágyaimat háttérbe szorítani. Még csak 1.5 éve dolgozom, a párom 7 éve, rendelkezünk már némi megtakarítással, de ezt az elkövetkezendő néhány évet még szeretnénk kiélvezni kettesben, gyűjtögetni, utazgatni, minél jobban "összecsiszolódni" stb.

2013. júl. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
79%
hát én még csak 17 vagyok de én nagyonnagyon nem akarok gyereket. nekem más céljaim vannak
2013. júl. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
31%

Halihó, itt vagyok. :)

Hasonlóan érzek mint te, bár nálam nem évek óta tart, csak mostanában kezd kialakulni/erősödni. Mi 5 éve vagyunk együtt a párommal, de egyelőre még nem aktuális egyik téma sem, mert ő most próbál állást találni, nekem pedig még van 2 évem az egyetemből.

Ha minden jól megy, hamarosan összeköltözünk, dolgozunk, gyűjtögetünk, aztán majd alakul szép lassan. :)

2013. júl. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
65%

A válaszolók bizonyították be, hogy nem normális.


Nézd meg, kérdező, nekik van párjuk. EZ a normális. Hogy van egy ember, akit szeretsz, és látod, hogy jó apa lenne, szeretnél vele közös gyereket. Nem csak úgy anya akarsz lenni. Mert akkor valami biztos hiányzik az életedből, amit ezzel akarsz pótolni.

2013. júl. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!