Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Valakinek szimpatikusak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek szimpatikusak a nők,akiknek nincs megtakaritása, halogatják a felsőfokú anulmányaik befejezését , jól kereső, stabil élettel,lakással rendelekző férfivel vannak együtt, és a faebookon mutogatják büszkén a házasságukat ?

Figyelt kérdés
Jonéhány ilyen nőismerősöm van, anyagilag és végzettséget tekintve sehol nem tartanak egyelőre a féifihez képest, mégis büszkék mindenükre. Én szégyellném, ha el kellene tartani, nem lenne fix állásom, időben befejezett tanulmányaim és a sikeres pasim lakásában élnénk.
2021. jan. 20. 21:35
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
90%
Valószínűleg ezek a férfiak meg büszkén mutogatják a csinos, fiatal feleségüket. Ha te különb vagy, miért irigykedsz rájuk?
2021. jan. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 A kérdező kommentje:
1. nem vagyok irigy és nagyon unalmasnak tartom, hogy a gyakorin ez a válasz minden második kérdésre csipőből, hogy biztos irigy a kérdező. 2. igen, eddig minden kapcsolatomban egy szinen voltunk az illetővel. zavart volna, ha nem. 3. nem mondtam , hogy csinosak, fiatalok, szépek. az egyik pl duci, de nem is erre irányult a kérdés.
2021. jan. 20. 21:42
 3/50 anonim ***** válasza:
82%
nem keresem ilyen nők társaságát, de nem is pörgök rajtuk, mint te
2021. jan. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
82%
Fogalmam sincs, mert nem érdekelnek az ilyen piszlicsálé problémák!
2021. jan. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
88%

Arra nem gondoltál, hogy a fèrjüknek meg pont így jók, ahogy vannak, ès szeretik ezt a felállást? Mi van, ha nincs feltètlen szükségük a második fizetésre, cserébe mindig rendezett otthon ès meleg ètel várja a férfit, ha meg gyerekek vannak akkor pláne.

Nem èrtem miért kell mindenben a külsőségek alapján ítèlkezni és más èletèvel foglalkozni? Ha nekik ez így jó, egészségükre.

Mellesleg, ha megtehetnèm és lenne elegendő pénzünk én is szívesebben maradnèk otthon, rendeznèm a kis kertemet, állataimat és vègeznèm a hobbim, hülye lennèk gürcölni. S aki ezt nem teheti meg, az inkább keres valami kifogást ès hú de rossz dologkènt tünteti mindezt fel.

2021. jan. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
74%

Mesélj kérdező! Te hol tartasz az életben?


Mert ezeknek a nőknek legalább van valami életük, te viszont rajtuk rágódsz itt a GYKn. Ezt azért nem nevezném karriernek

2021. jan. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 A kérdező kommentje:

5, de gondoltam rá, engem viszont egyik fél oldaláról sem elégitene ki, ha rendezett, sikeres életem lenne, olyanba tudnék szerelmes lenni, aki ugyanilyen felfogású. és forditva, zavarn,a ha mástól függnék. nekem nme volt még ilyen kapscsolatom én nem szimpatizálok vele.


6. nekem is van életem :)

2021. jan. 20. 22:10
 8/50 anonim ***** válasza:
92%
Igen, a saját férjüknek szimpatikusak, pont ezért vették el az adott nőt.
2021. jan. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
79%
A FB-on házmesterkedést, és GYK-n pletykálkodást nem nevezném életnek
2021. jan. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 A kérdező kommentje:
A gyk-n elég nehéz pletykálkodni ,hisz anonim emberek anonim kérdéseket tesz nek fel anonim emberekről . ha nem tetszik a kérdés, menj másik topikba, felnőtt ember vagyok, nem kell engem ismeretlenül kioktatni arról, hogy van-e karrierem és számonkérni, miért teszek fel egy kérdést. Mi közöd hozzá ? Azért tettem fel, mert érdekelt mások véleménye ezekről a tipusú kapcsolatokról. Miért kell az élő fába is belekötni ezen az oldalon ? miért kell minden második kérdezőnek magyarázkodnia a saját kérdéséért ?
2021. jan. 20. 22:15
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!