Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Jobban vonzz Titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Jobban vonzz Titeket egy olyan nő, aki tanult (itt most úgy értem, hogy egyetemi végzettsége van), mint egy nem felsőfokú végzettséggel rendelkező?

Figyelt kérdés
Tehát ha megtudjátok, hogy egy csaj felsőfokú végzettséggel rendelkezik, az mennyit dob azon, hogy jobban tetsszen Nektek?
2019. aug. 10. 20:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%

Ismeretlenül inkább randiznék diplomással.

Miután megismertem őket, onnantól nem számít semmit. Nem a diplomától lesz szimpatikus számomra valaki.

2019. aug. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%
jobban vonz.
2019. aug. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
42%
Engem igen, mert én is művelt vagyok.
2019. aug. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Noren1989 ***** válasza:
88%
Maradjunk annyiban, hogy azért a randi előtt beszélgetnék vele. Nem előny, nem hátrány. Plusz a másik, hogy manapság már lassan mindenki diplomás lesz...Intelligensnek mondható a lány, vagy azt is nekem kell kideríteni?
2019. aug. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Mondjuk úgy, hogy itt nem a bölcsészekre ( nem bántásképp) , stb szakokra gondoltam, hanem orvos/jogász/mérnök/egészségtudományi végzettségű/ tanár
2019. aug. 10. 20:44
 6/14 Noren1989 ***** válasza:
76%
Attól sajnos ugyanúgy nem lesz több emberileg, max ki tud segíteni, ha szerződést kell írnom.
2019. aug. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
93%

Leszarom a végzettségét, nem attól lesz vagy nem lesz értelmiségi valaki. A világnézete érdekel.


"Mondjuk úgy, hogy itt nem a bölcsészekre ( nem bántásképp) , stb szakokra gondoltam, hanem orvos/jogász/mérnök/egészségtudományi végzettségű/ tanár"


Ha lenézi a bölcsészeket, az viszont kifejezetten hátrány. :) Sőt, ha a takarítónőket nézi le, az is. Az igazán bölcs ember nem tesz ilyet, akármennyivel is több lexikális tudás van a fejében.

2019. aug. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%

Azt hiszem, az általad felsoroltak között a bölcsész az, akinek a tanulmányaiból valódi műveltsége is van. És a legtöbb bölcsész végzettségű ember amúgy tanárként, tolmácsként dolgozik. Azt mindenesetre helyesen le tudja írni, hogy vonz.


Attól, hogy valaki jogász vagy orvos, lehet hogy nem olvasott, művelt ember, sajnos. Párkapcsolat szempontjából irreleváns.

2019. aug. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
87%

Mivel én nem végeztem főiskolát vagy egyetemet, csak egy szimpla szakmám van és egy érettségim, így én pont a hasonló, "egyszerűbb" lányokkal, nőkkel találom meg jobban a közös hangot.

48Ffi

2019. aug. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, én nő vagyok, de...


Beszélgettem már olyan diplomás emberekkel, akiknek a kapanyél kilóg a szájukból, emberileg sem 100-asak és az értelmi szintjük sem üti meg sok középfokú végzettségű emberét.


A másik oldalon pedig ismerek olyan pasikat, akik jól néznek ki, udvariasak, egyáltalán nem buták, de nem jártak egyetemre.


Hát, ha még kérdés lenne nálam a párválasztás (már megtaláltam), az fix, hogy semennyit nem számítana a diploma. Ezt teljes bizonyossággal mondom úgy, hogy konkrét példák vannak előttem.


Akinek ez nagyon fontos és emiatt választja a nem megfelelő embert, az megszívja. Ezt is tapasztalatból mondom, nem rosszindulatú jóslatnak szánom. Ismerek olyan betegesen rossz kapcsolatban élő, minden iskolát kijárt, xar keresetű, emberileg visszamaradott házaspárt, akikkel SOHA nem cserélnék. Tönkreteszik egymást. Kifelé minden csudaszép. 💩 Anyuka elmondott mindennek, csak mert meg mertem említeni, hogy sajnáltatás helyett változtatni kellene, mert már unalmas... Na, legyenek boldogok egymással meg a diplomákkal. Másuk úgysincs. Szegény gyerekek...

2019. aug. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!