Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjetek /feleségetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjetek /feleségetek mindenbe beavat titeket? Megkérdezi a véleményeteket olyan dologról, hogy pl felvegyen e valakit dolgozni?

Figyelt kérdés
Megint kiderült, hogy jó pénzért alkalmaz egy léhűtőt csak azért, mert megsajnálta. Nem mondja el, hogy mikor megy masszázsra, mert most ez most mit érdekel engem. Aztán kiderül, arra a napra szervezi, mikor nekem orvoshoz kell mennem, tehát a gyerekre nincs, aki vigyázzon. Sosem mondja el, hová megy, hol járt, persze utólag kiderül. Rám, a gyerekre sosincs ideje, pénze, de a haveroknak, meg akik kihasználják, egyből ugrik. Aztán mikor neki van szüksége segítségre, akkor senki nincs a láthatáron. Egyszerűen nem értem, hogy miért titkol el mindent. Utána meg én vagyok a hisztis p...csa,mert nem tudom a hülyeségeit mosolyogva tudomásul venni.
2021. jan. 22. 08:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy együtt ilyen senkivel?
2021. jan. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
57%

Lehet rá köpködni, hogy milyen, de ilyenkor egyébként csupán magadra vagy mérges, hogy annyiba nem nézed magadat, hogy olyan partnert válasszál magad mellé, akitől kapsz tiszteletet, dehát tudod.. a tiszteletet is az kapja meg, aki érdemesnek tartja rá magát és kiharcolja magának és amennyiben szükséges akkor ki is áll magáért a másikkal szemben, ha konfliktust kell ehhez megoldani, abban az esetben abba mer részt venni és elmondani azt, hogy mit szeretne, milyen utat lát arra, hogy ez teljesüljön, mit vár el a másiktól és mi lesz a következménye annak, ha nem teljesül az, amit elvár.


PL: Szeretném, ha időben ideérnél és nem váratnál meg, mint múltkor - ha legközelebb ismét 5 percnél többet késel, abban az esetben elfoglalom magamat valami olyan tevékenységgel amiben örömömet lelem és nem fog érdekelni az, ha a 6. percben érsz oda - elkésett = betartod azt, amit mondtál.

2021. jan. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

9-re:

Tehát, ha jól értem, te kértél először időpontot orvoshoz és ő később kért időpontot masszőrhöz.

Nos, a képlet egyszerű. Mivel te elmondtad neki, hogy aznap orvoshoz mész, tehát a gyerek miatt ettől eddig otthon kell lennie, innentől ő hibázott, hogy megfeledkezett róla és arra az időpontra masszőrt egyeztetett. Tehát most azonnal lemondja ezt, ill. másik időpontot kér a masszőrtől. Pont.


Tényleg semmi közöd hozzá, hogy hol AKART járni. Akárhol akart, otthon lesz a gyerekkel. :-)))))))))))))))))))))))))))


Komolyra fordítva a szót: tényleg jobban meggondolhattad volna, kinek szülsz gyereket. El nem hiszem, hogy előtte nem ilyen volt.

2021. jan. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Igen, mindent megbeszélünk egymással,mert erre van igényünk. Mindig a másik az, akivel először megosztjuk, bármi jó vagy rossz történt. Az apró hétköznapi dolgokat is elmondjuk egymásnak, a külön programokat is. Nekünk így természetes. De ez rajtad miért segít?
2021. febr. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
14-es vagyok. És egyszer csak varázsütésre lett ekkora tahó paraszt, nem a kapcsolat teljes időtartama és a gyerek születése előtt, ugye? Most erre mit lehet mondani szerinted? Te mit mondanál, ha valaki elmesélné ezt neked? A 100.000 ilyen kérdést olvasom itt. Nők, akik panaszkodnak - nyilván többnyire egy-két gyerekkel, mert az a tuti-, hogy a párjuk/férjük kutyába sem nézi őket. Miért ilyen alacsony a nők önbecsülése? Ki tehet erről? Az otthoni nevelés, a média, a társadalom? A férfiak miért viselkednek így? Nekem sok éve házas nőként az a véleményem, hogy a nők rontják el. Anyuka otthon, aki nem pontosan ugyanazokat a kötelességeket kéri számon a fián, mint a lányán. Anyuka, aki csicska otthon. Aki cselédként mártírkodik a semmirekellő férje mellett. Akinek a fia ugyanilyen semmirekellő lesz, a lánya pedig ugyanilyen semmibe vett rongy. Ébresztő! A kapcsolat a kölcsönös tiszteletről és szeretetről szól, a férdinak kötelessége ez a nő felé és a nőnek a férfi felé.
2021. febr. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!