Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Bűn lenne így a megcsalás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bűn lenne így a megcsalás?

Figyelt kérdés

Férjem egy éve hozzám se nyúlt. Biztosra tudom, hogy szeretője van. Egy fiatal, 20 éves lány. Férjem 42 éves. Én most leszek 30. Szerintem csinos vagyok, nem hanyagolom el magam, mindig is szerettem szépen öltözködni, az alakomra is odafigyelek, néha följön 2-3 kiló, de leadom. Válni nem akar, mert tagja a Hit gyülekezetének, és ott rossz szemmel néznék. Mindig kérdem tőle, és a szeretőt nem nézik rossz szemmel? Ilyenkor mindig agresszívan válaszol, hogy nem tudok semmit, és elkezd sértegetni, hogy én vagyok az oka, hogy megromlott a házasságunk. Biztos én is hibás vagyok, mert egy házassághoz két ember kell, de én próbáltam menteni a helyzetet. Vettem fehérneműket, hogy földobjam a házaséletünket, a kedvére tettem mindig, amikor csak akarta, főztem rá, tisztán tartottam a lakást. Ha beszélni próbáltam vele, elhajtott, ha a gondjaimat próbáltam elmondani neki, elzárkózott, nem mutatott semmi befogadó készséget. Most már nem is titkolja, hogy szeretője van, eleinte legalább próbált kamu indokokat kitalálni, hogy hol volt. De ha megyünk a gyülekezetbe, ott el kell játszanunk, milyen boldog pár vagyunk, agyon dicsér, persze ott ő a minta férj. Facebookra is rakta föl a nyaralós képeinket, csak azt senki nem tudta, hogy a nyaralás többi részét kb. külön töltöttük. De hát ugye a látszat kell... Az alkohol lett a vigaszom. Nincs olyan este, hogy ne innék. Ekkor is engem szól le, hogy milyen undorító vagyok. De ő tett ilyenné!!!!

Ősszel úgy döntöttem elmegyek dolgozni. Mióta összeházasodtunk, nem dolgoztam, úgy egyeztünk meg, hogy otthon maradok háztartást vezetni, persze akkor még gyerek is tervben volt, stb. Viszont már nem bírtam otthon tovább, egy irodában sikerült elhelyezkednem adminisztrátorként. Ott megismerkedtem egy kollégával, eleinte csak barátságnak indult, ő volt az első akinek meséltem a megromlott házasságomról. Aztán karácsonykor volt egy nem túl nagy céges összejövetel, és ott majdnem csókolóztunk. Én hátráltam ki, a férjem miatt. Viszont nagyon jól esik az a gyengédség, amit tőle kapok, nem is tudom mikor figyeltek rám ennyire utoljára, jó, hogy tudok beszélgetni valakivel, megnevett, és hát én is nő vagyok, vannak szexuális igényeim. Mennyire lenne elítélendő, ha összejönnék vele? Tudom, hogy egy válás miatt, akár ki is tilthatnának a gyülekezetből, ami engem annyira nem érdekel, de a férjem emiatt nem akar válni. Persze ő sokkal jobban függ tőlük, az állását és a házát is nekik köszönheti, amit mind kockáztatna egy válással. Nem tudom mit tegyek, de nagyon boldogtalan vagyok, ez így nem élet. Ti mit csinálnátok?


2021. jan. 24. 16:52
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
84%
Nem kell megcsalni. Szépen elkészülsz az orra előtt, látványosan felveszed a legszebb fehérneműd, megcsinálod a hajad, a sminked, és kilibbensz az ajtón. Mielőtt becsukod, csak annyit mondasz, hogy reggelig ne várjon, te is a szeretődnél leszel. Innentől ez csak egy nyitott házasság. Probléma megoldva.
2021. jan. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, a férjed is jobban jár, ha megszabadul a Hit gyülitől.

Vannak normális(abb) pünkösdi gyülekezetek is nála.

2021. jan. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
hitgyüli :D ennél többet mondani sem kell. egy rakat idióta. ha ilyennel jöttél össze, akkor nincs min csodálkozni
2021. jan. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Jaj csak gyereket ne vállaljatok. Attol nem lesz husegesebb... Kérlek használd már végre az ép eszed, és ne alvakultan nezd a dolgokat, és ne anyukád keresztény nézetet hallgasd, h jóban rosszban. A pasid nem tart ki melletted meg jóban se. Nehogy már a te hibád legyen hogy felrekefel. Nem látod hogy a ficko is manipulált téged? De ha ilyen vak vagy, akkor hát folytasd csak. Mi megprobaltunk jo tanácsot adni és mind melledalltunk.
2021. jan. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:
18%

Nagyon szomorú helyzet, amit leírtál, és őszintén sajnálom, hogy így történt közöttetek, illetve hogy a férjed ennyire önző. Ami először eszembe jutott nekem az volt, hogy erről beszélnék egy lelkigondozóval, és az, hogy valahogy rávenném a páromat, hogy együtt menjünk keresztyén párterápiára, és imádkoznék, hogy Isten mutassa meg a helyes utat. Szerintem ne csald meg, a te lelkiismereted ne koszold be. Ha nemtudommenyi idő után nem változik a helyzet, házasságtörés esetén szabad vagy a válásra... Ha a munkatársaddal meg tudod beszélni ezt is és tiszteletben tartja, az pedig egy jó előjel... :)

Különben tisztellek azért, hogy számodra fontos ő, és meg akarnád menteni a kapcsolatotokat ezek után is! (De azt mondja a férjed, hogy te hibád lenne, ha kirakják a közösségből?! Hazugság, ez világos!!)

2021. jan. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
69%
El akarod pazarolni az életed egy ilyen féreg kedvéért,mikor mással boldog is lehetnél? Nem te teszed tönkre őt,hanem ő téged. Válj el!
2021. jan. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
88%

30 évesen még simán lehet új férjet találni :D

Van sok értelmes és rendes is.

Ha neked rossz így akkor miért vagy benne?

Mindig kérdezd meg magadtól, hogy ez neked jó?

Boldog vagy így?

Fontos neked egy szekta véleménye vagy a férjedé?

Egy fiatal csinos és okos nő vagy, előtted az élet hát élj.

Ha nem lépsz tovább akkor lehet még 30 évig fogsz nyomorogni.

Simán megcsalhatod a férjed ha kedved van mert ő már nem a férjed.

Rég megszeget mindent amire megesküdött tehát mondhatni felbomlott az egyezmény (nem hivatalosan).

Tényleg csak azt tudom mondani, hogy érezd jól magad mert az a legfontosabb :3

Az, hogy mit gondolnak arról az emberről a kutyát sem érdekli.

Egy disznó aki a trágyában fetrengik mert úgy érzi jól magát.

Sokan örülnének ha ilyen feleségük lenne, és értékelnének is úgy ahogy kell. :3

2021. jan. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 Barnabas333 ***** válasza:
16%
Jó kis kamu troll kérdés... csald meg velem. 43f akinél a nő nem csinál semmit már.
2021. jan. 29. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
41%

Csak gyereket ne vállalj tőle, nem lesz semmivel se jobb hidd el... Inkább lép tovább ne szenvedj egy ilyen álszent házasságba... Fiatal vagy és független nincs gyereked, hamar rendezodni fog az életed és könnyebben is szabadul mindentől ha nincs gyerek.

Legyél bátor és tedd meg az első lépést a változás felé, ez így nem élet..... Undorító a férjed amit veled tessz,. Kétszínű dög....

2021. jan. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!