Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennél, ha azt mondaná a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha azt mondaná a férjed/feleséged, hogy nagyon rossz neki veled, mert szörnyű természeted van?

Figyelt kérdés
Sokadjára, minden vita alkalmával.
2021. jan. 25. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Elvàlnék. De tényleg
2021. jan. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezném, hogy ezt még is hány éve gondolja így?

Hogy már házasság előtt is így vélekedett rólam vagy csak utóbbi időben....

Mert ha igen akkor mi a faccnak jöttél hozzám????

2021. jan. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Leülnék vele beszélni arról, mióta látja így, szerinte mit kéne máshogy csinálnom, hogy kéne változnom.

A kritika ok, de necsak odahányja nekem, hanem megoldási javaslattal is elő állhatna, amivel kiküszöbölhetjük a csorbát.


Én pl. hirtelen haragú voltam/vagyok. És nagyon sokat dolgoztunk együtt (igen neki is kellett!) azért, hogy én a rohadt természetem uralni tudjam.

2021. jan. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is leülnék vele megbeszélni, hogy pontosan mi a baj a természetemmel, mi tetszene neki, szerinte hogyan kéne változnom.

Ha konstruktívan áll az egészhez, és tényleg szeretné a változást, higgadt, türelmes, segítőkész, akkor szeret. De ha nem próbálja megoldani a problémát, csak a fejemhez vág dolgokat, akkor elkezdenék gyanakodni, hogy valaki más miatt akar kiszállni a házasságból, csak nincs gerince elém állni, hanem hónapokig generálja a feszültséget előadja, hogy én vagyok elviselhetetlen, hogy aztán később erre hivatkozva le tudjon lépni, mondván, hogy 'hát már fél éve mondom', de közben meg tök tudatos az egész, és valójában nem velem van baja, csak az ösztönei máshoz húzzák...

Nekem is bőven volt mit javítani a természetemen, rengetek rossz viselkedésmintát hoztam otthonról, de kitartó közös munkával sikerült, és már ég és föld vagyok ahhoz képest, mint amikor összejöttünk, és nagyon büszke vagyok a fejlődésemre. Senki sem tökéletes, nincs semmi szégyellnivaló abban, ha változunk, dolgozni kell azon, hogy jó legyen az együttélés stb.

24/N

2021. jan. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Megkérdezném, hogyha házasság előtt is így érezte, akkor miért vett el mégis?

Amúgy meg leülnék vele megbeszélni, hogy miért érzi ezt, mi zavarja és mióta és hogyan lehetne változtatni.

2021. jan. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Elválnék azonnal.


Ezek szerint a kapcsolatunk hazugságon nyugszik egy ideje, hazug emberrel pedig nem szándékozom együtt élni.


Ha baja volt, miért nem mondta már az elején, hogy legyen esélyem változtatni? Ha pedig nem mondta, akkor mi jogon vágja x év után a fejemhez?

2021. jan. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Közölném vele hogy az ügyvédje keresse az én ügyvédemet. (Amit már mondtam is neki nem egyszer más okból, de eddig nem történt semmi.)Hát nem kell szenvedjen miattam. Senki nem kötelezi rá. :D
2021. jan. 31. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!