Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Eltart, és semmit sem segít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltart, és semmit sem segít?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Itthon vagyok kisfiammal, gyes után nem mentem vissza dolgozni. Férjem nagyon jól keres, megtehetjük.

"cserébe" férjem itthon semmiben sem segít, gyerekkel azért elvan. Igaza van, hogy mivel ő eltart, ezért nekem nem segít, és az én dolgom a bevásárlás, házi munka, gyereknevelés?


2021. febr. 2. 15:00
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
91%

Ebben a felállásban igaza van.

Gondolom, nem egy gazdaságot kell ellátnod 35 állattal, és 3 hektár földdel.

2021. febr. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 A kérdező kommentje:
150m2 családi ház, 800 m2 telekkel. Telken nincs dolgom. De ő cselédnek néz inkább, mert maga után sem pakol el, vacsora után feláll az asztaltól, és ott hagy mindent. Pl. Ruháit is szét hagyja.
2021. febr. 2. 15:08
 3/49 anonim ***** válasza:
62%
Eltart, cserébe Te is "eltartod". Belefér az idődbe nem?
2021. febr. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
62%
Férfiként mondom, hogy ez így gáz. Nem vagy szolga.
2021. febr. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
63%
A gyerekeid iskolában, óvodában vannak, azért van időd mindenre, nem?
2021. febr. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
80%
Ez a klasszikus családmodell, amire feliratkoztál, nem tudom min vagy meglepődve.
2021. febr. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
75%
Ha eltart és jó élet színvonalon te pedig háztartásbeli vagy akkor igen a te dolgod. Millióan cserélnének veled.
2021. febr. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
77%

Hát, a klasszikus családmodell erről szól ugye... Ő hozzá a pénzt, te meg viszed a háztartást.

Persze attól még maga után elpakolhatna, de ennél többet nem jogos elvárni tőle. Mondom ezt olyan nőként, aki sosem lenne hajlandó klasszikus családmodell szerint élni.

2021. febr. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
80%
Igen belefér, ha már ilyen színvonalas életet biztosít nektek akkor te biztosíts neki nyugodt otthoni körülményeket.
2021. febr. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
79%
Igaza van. Vedd úgy hogy ez a munkád. Vagy mit szeretnél? Otthon ülni és legyen egy bejárónő, akit a férjed fizet, vagy mi?
2021. febr. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!