Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek fair ha a ferjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek fair ha a ferjem allandoan a fejemhez vagja, hogy eltart, miota itthon vagyok gyeden?

Figyelt kérdés
Elotte ugye dolgoztam, de most foleg az o penzebol elunk. Amit kapok az nem olyan sok a gyerekre koltom illetve itthonra vasarolok. De allandoan ezzel zsarol ha valamit nem csinalok meg pl, hogy bezzeg o ezert dolgozik agyba fobe hogy nekunk jo legyen. Volt egy nagyobb vitank az elmult hetekben, es akkor is ezzel jott es azt is momdta hogy ugysem tudunk hova menni, szoval kb fogjam be!nagyon rosszul esik. Elvileg szeret de megis ilyeneket mond. Azt mondja hogy en semmit nem csinalok, kozben ugye itt van a masfel eves gyerekunk, emellett takaritom a hazat, fozok( nem minden nap), de azert megcsinalom a dolgomat itthon. Miert kell rosszul ereznem magam, hogy most a gyerekneveles a fo feladatom? Ugy erzem most azt erzi barmit megtehet velem es barminek elhordhat, mert hogy ugysem tudok hova menni a gyerekkel.
2019. máj. 27. 09:34
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
96%

Talán nem kellett volna ilyen s..ggfejnek gyereket szülnöd. Melyik idióta nem tudja azt, hogy a gyes, gyed az kevés és nem a teljes fizetésedet kapod? Ennyire nem tájékoztattad vagy nem tájékozódott, hogy mivel jár az, ha megszületik a pici?

Gondolom a gyerek születése előtt is ilyen volt, csak nem vetted észre.

2019. máj. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
94%

Nagyon jól érzed! Azt csinál veled, amit akar, te meg tűröd és nem hagyod el. Azt hiszed, hogy valami változni fog, ha vissza mész dolgozni? Nem fog, mert most szépen felektetitek az alapjait egy bántalmazó kapcsolatnak. Te tűrsz, mert a gyerek és az anyagiak miatt nem tudsz/mersz kilépni.

Ideje lenne átgondolni, hogy tudsz elválni és elköltözni. Ha sehogy, akkor meg megtanulsz mosolyogva tűrni.

2019. máj. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Alapvetoen rendes, de ha valami mondjuk nekem nem tetszik, es vita alakul ki belole akkor mindig ez a penz dolog jon elo hogy en halatlan vagyok, meg azt mondja ot ugy nevelte az anyja hogy az szereti a csaladjat aki a csaladjaert dolgozik... mindig olyanokat mond amitol kb en erzem magam szarul. Kb semmiert sem lehet szolni mert akkor egybol jon a szoveg hogy o fizet minden csomot dolgozik, eltart minket, es en errefel vitazokvele.....
2019. máj. 27. 09:44
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Gyerek bölcsibe, te dolgozni, pénzt félretenni, lelépni.


Ez a pasi egy bunkó. Azt hiszi nem tudsz nélküle mozdulni? Hát mutasd meg, hogy igenis tudsz.

2019. máj. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Ez az, amikor úgy szül valaki, hogy nem nézi meg alaposan, hogy kinek.
2019. máj. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Igen tudom mar hogy nem o volt a megfelelo ember, de mar mindegy, a kislanyunkat imadom es a legjobb dontes volt. O a boldogsagom.

Nem tudom mi lenne a jo megoldas es milenne a gyereknek a legjobb.

2019. máj. 27. 09:51
 7/29 anonim ***** válasza:
94%
Érzelmi zsarolás. A helyedben gondolkodnék a továbblépésen...
2019. máj. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Igen, jól érzed, ez nagyon nem fair.

Egyszer majd kérdezd meg, hogy ugyan vajon ha nem lenne gyereke, akkor kevesebbet dolgozna? Vagy akkor nem dolgozna? Vagy mi? Mi az, hogy a "családjáért dolgozik"? Az egyedülállók is ugyanúgy dolgoznak, nincsenek külön családos pozíciók, főleg nem férfiaknak.

A másik, hogy ha ennyire zavarja, hogy te vagy otthon, akkor parancsoljon, lehet cserélni. Vagy mit szeretne pontosan? Komolyan, kérdezz már rá, hogy őszerinte ezen kívül még hogyan lehet a másfél éves nevelését kivitelezni, hogyha már így érzelmileg zsarolgat ezzel. Sajnos borítékolom, hogy ideges lesz, mert az ilyen érzelmi zsarolókat a valósággal szembesíteni mindig veszélyes, olyankor bedurvulnak.

2019. máj. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
65%

És sajnos az ilyen buta, felelőtlen emberek miatt van túlszaporodva az emberiség...


Rossz embernek szültél. Ahogy előttem írták, kezdj el dolgozni és lépj le. Szülőkhöz nem tudsz addig menni?

2019. máj. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Gyerek bölcsibe, menjél dolgozni, és amint tudsz szépen hagyd ott!
2019. máj. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!