Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nagyon sokat dolgozom és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hcsb kérdése:

Nagyon sokat dolgozom és kevés idöt, töltök a kislányomal! A feleségem hogyan engeszteljem ki?

Figyelt kérdés
Fő állásban dolgozom, iparokban tartok karban gépeket. Villanyszerelő a szakmám, ezzel fő állásban és saját szakállamra is dolgozok. Jól keresek és minden este 7kor a gyereket fürdetem, 5hónapos! Havonta 1-2 alkalommal becsúszik, hogy nem érek haza 7 órára! Mindig kikapok, hogy nem értem haza és harag/veszekedés van! Közben ép házat veszünk akkora összegért amiről nem is álmodtunk 1-2éve, most mi legyen?

2021. márc. 19. 20:40
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Beszélgessetek! Nagyon magányos lehet, ha nincs segítsége és 0-24-ben csak a babával van, de neki is meg kell értenie, hogy te meg értük dolgozol. Biztos van az a kompromisszum, amivel mindhárman boldogok lehettek.
2021. márc. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Lassítsd le a munkát és törődj a családoddal. A mi házasságunk erre ment rá. Még erre kell pénz, már csak erre kell pénz...Mit ér a drága ház, ha közben a lényeg elveszett.
2021. márc. 20. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Semmit sem fog érni a szép, új ház, ha a kapcsolatod rámegy. A feleséged magányos, egész nap egyedül van egy pici babával. Nyilván jólesne neki néhanapján a felnőtt társaság is.
2021. márc. 20. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

Heti egyszer legyen egy rövidebb napod. Hétvégén pedig csináljatok valami tartalmas programot. Mondjuk szombaton egy kis kirándulás, vasárnap otthon kuckóztok: közös főzés, filmnézés, stb.

Figyelj oda arra is, hogy jusson ideje magára. Mondjuk fodrászhoz, a baba nélkül. Akar úgy is, hogy havonta egyszer fizettek egy bébiszittert két-három órára.

2021. márc. 20. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
A mi házasságunk ebbe bukott bele.
2021. márc. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
36%
Hétfőtől menj haza fél ötre - pénteken fél négyre -, és maradjatok ott, ahol most éltek! Ja, az nem jó, kell a ház. Akkor maradj otthon a gyerekkel és menjen ő dolgozni, hátha úgy lesz ház. Várj, az nem jó, kicsi a gyerek, stb. Akkor... Akkor nem tudom.
2021. márc. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
36%
Drága feleségednek van igénye nagy házra, de közben légy is otthon. Milyen bájos. Nem baj, hogy kilóg a beled a sok melótól. Ő vajon minek van gyesen? Mondd meg neki hogy menjen melózni ő. Keresse meg a házravalót te meg majd foglalkozol a gyerekkel álló nap és este pattogsz ....
2021. márc. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
20%
A 6-os és a 7-es válasz nagyjából ugyanaz. Mégis, az egyik le lett pontozva. :D
2021. márc. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
40%
Mi az, hogy kikapsz? Te is gyerek vagy? A feleseged azert van otthon GYEDen, hogy ellassa a babat. Ja, hogy szegeny unatkozik. Hat igen ehhez kell egy kis kreativitas, amikor az ember a sajat idejet osztja be. En a ferjem varosaba koltoztem, miutan osszehazasodtunk. Nem akartunk varni a gyerekkel. Szinte senkit nem ismertem. Igen, ereztem magam neha maganyosnak de ismerkedtem ahogy es ahol tudtam. Ugy voltam vele ezt nekem kell megoldanom. Az estefele hazajovo ferjem pedig sosem kapott ki tolem. Nem vagy te kicsit papucs kerdezo?
2021. márc. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De igen, picit én vagyok papucs! Minden nap 4:30ra érek haza, hetente 1 néha 2 szer 7re. Gyakran belefutok hétvégébe is (a gyárak ilyenkor álnak és 80ezer egy ilyen nap)! A baj a 7órai fürdés, nem lehet 8kor mert nagyon kényelmes a gyerek ha minden nap mindig úgyan az, és jól megszokta. 5 hónap könyörgés után sem tolunk el 1 órát. A válaszokat köszönöm, az érme mind két oldala írt és tanulságos!
2021. márc. 22. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!