Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van még ilyen nő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még ilyen nő?

Figyelt kérdés

Ismer valaki olyan nőt, vagy van itt esetleg olyan aki házasodni nem akar, de gyereket igen?


Azért merült fel bennem a kérdés, mert az anyukám pont ilyen. Én tervezett gyerek voltam (2 éve voltak együtt, anyukám 23, apukám 26 volt) és igaz, hogy 2,5 éves koromban szakítottak a szüleim, de a mai napig jóban vannak. Anyukám jelenleg már 17 éve (anyukám akkor 33, az élettársa 44 éves volt) van a mostani élettársával. Viszont házasodni soha nem akart, mivel elmondása szerint nem akar egyszer arra ébredni, hogy azon gondolkodik, hogy aki mellette fekszik, az vajon tényleg szereti-e még vagy csak a papír miatt van vele...


26/F



2021. márc. 25. 23:15
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Gondolom igen
2021. márc. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Igen, én pont ilyen vagyok. Csak már 39😕
2021. márc. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Én a papíron sosem izgultam. Viszont amikor komolyabb anyagi terveink voltak, oda kellett a papír, nem tudtuk megkerülni.
2021. márc. 26. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
Gyerekem van már, házasodni nem akarok :)
2021. márc. 26. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Ja, mert papír nélkül nem lehet ugyanez a verzió, csak kényelemből, a közös gyerek miatt, a közös lakás miatt stb?
2021. márc. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én pont fordítva. Házasodni biztos, hogy szeretnék, gyereket nem biztos :)
2021. márc. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
Nem ismerek egyet sem. Olyat viszont többet is, aki azt mondja, hogy ő nem akar esküvőt, de már ott a gyerek, közben meg sír le róluk a boldogtalanság, amikor látják, hogy másokat eljegyeznek meg esküvőt tartanak.
2021. márc. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek ilyet, szerintem nem olyan gyakori.

Én mondjuk épp a fordítottja vagyok: házasodni szeretnék, de gyereket nem.

"nem akar egyszer arra ébredni, hogy azon gondolkodik, hogy aki mellette fekszik, az vajon tényleg szereti-e még vagy csak a papír miatt van vele..."

Mondjuk más felől azt is lehet mondani, hogy valaki meg nem akar úgy ébredni, hogy azon gondolkodik, hogy a másik tényleg szereti-e vagy csak a gyerek miatt van vele. :))

2021. márc. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
59%
Igényes nő ilyesmibe nem megy bele.
2021. márc. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!