Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Válás után találtál új párt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás után találtál új párt?

Figyelt kérdés
A kommentek is jöhetnek! Hány évesek voltatok a váláskor, mennyi vagy most, hogyan alakult az életed, stb.

2021. márc. 29. 14:47
A kérdező szavazást indított:
Igen, gyorsan találtam.
Igen, de utána sokáig voltam szingli.
Nem, azóta egyedülálló vagyok.
Egyéb
19 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Még nem váltam el, de ha megtenném, egyből lenne partnerem. F
2021. márc. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
33 voltam, pár hónappal később találtam új párt. Ő is válás után volt. Gyerekek mindkét oldalról vannak. 10 éve volt, azóta házasok vagyunk, külföldre költöztünk, gyerekek lassan egyetemre mennek.
2021. márc. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Másfél éve váltam, nem kerestem új párt. Most nem is könnyű. 39 N
2021. márc. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Kb 1 éve mentünk szét és fél éve váltunk el. Szerettem volna párt találni, de a kereslet/kínálat nem fedi egymást. Volt sok lehetőség, de nem akartam kihasználni egy nőt sem, aki meg nekem lett volna jó, annak meg én nem. Így inkább maradok egyedül. 32/f
2021. márc. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

35 évesen váltam. 3 évig voltam egyedül, aztán megismertem a mostani párom. Lassan hat éve vagyunk együtt, született közös gyerekünk is.

A három év alatt egy férfi volt akivel terveztem, de nem úgy alakult. Elég sokat randiztam de senki nem fogott meg.

A férjem 8 évvel fiatalabb. Igazából nem is vettem őt komolyan az elején. Most még nem érezni a korkülönbséget, később talán lesz belőle probléma. Mindenesetre nem bánom, hogy így alakult bármit is hozzon a jövő.

2021. márc. 30. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mi számít gyorsnak kb egy év után találtam új párt magamnak, akivel azóta összeköltöztünk, imádjuk egymást. Elfogadja a gyerekemet is, megért, gondoskodik rólam.
2021. márc. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
És hol találtad?
2021. márc. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nevetni fogsz 7-es, az utcánkban pár száz méterrel lakott tőlem. :)
2021. márc. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsés vagy, gratulálok 🥰
2021. márc. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm 9-es :)
2021. márc. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!