Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Minden férfi ilyen ha beteg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfi ilyen ha beteg?

Figyelt kérdés

Férjem ha valami baja van, borzasztóan viselkedik.

Ha náthás, lázas, semmit sem csinál, fekszik. Hangosan nyög.

Pl most fáj a háta, valami becsípődött. Tegnap óta mindent én csinálok, ma kétszer voltam gyógyszertárban neki (dolgozni dolgozott). Én itthon vagyok 8 hónapos terhes vagyok, 2,5 éves kislannyal.

Fekszik es komolyan fél percenként hangosan nyög.

De bármi baja van, ez van.

Bezzeg ha én rosszul vagyok, ugyanúgy mindent csinálok.

Takarítok, főzök, mosok. Nem jutna eszébe elvinni a gyereket hogy pihenjek, még most se hogy pihennem kéne azért így a végén...

Tudom a férfiak nem bírják a betegséget, de mindegyik?

Nyafogas, szenvedés, és nem hiszem hogy ekkora fájdalmai lennének...


2021. ápr. 6. 17:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
87%

"Viszont felépítenek egy egész világot, és hozzáterveznek mindent."


Tipikus iskolázatlan prolik szoktak ilyenekkel jönni.


Egy mérnöknő

2021. ápr. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
79%

Ha beteg vagyok, nekem sincs kedvem sem erőm semmihez. Én mondjuk nem nyögök, vagy látványosan tettetem magam, de minek erőltessem magamra a vigyort vagy játsszam el, hogy minden jó, ha nem érzem jól magam? Ilyenkor én is inkább pihenni szeretek és ellenni.

Ettől még 1-2 dolgot meg tudok csinálni.

2021. ápr. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
77%
Az általánosító kérdésekre elvből nem írok értelmes választ, hiszen a kérdés is hülye.
2021. ápr. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
89%

Nem minden férfi ilyen.


Az mondjuk nice, hogy a kérdés egy full általánosítás, amire egy férfi benyomott egy full általánosítást, majd kapott egy pont ugyanolyan általánosítást. Csak, a férfi általánosítása le lett pontozva, a nőé meg fel.

2021. ápr. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Nőként én is ilyen vagyok, csak nem nyögdécselek, viszont a férjem nem ilyen szerencsére.
2021. ápr. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha akkor amúgy segít, amikor jól érzi magát, akkor nincs gond.

Meg a hátfájás tényleg elég rossz tud lenni...

Szerintem a legtöbb férfi ilyen, igen.

2021. ápr. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Párom is hasonló, ő kb. 10 percenként lázat mér és ha 37.1 akkor már sóhajtozik és temeti magát..

De pl. apám sosem mutatja ki, ő a munka hőse betegen is, csak akkor említi meg, mikor már tényleg rosszul van. Szóval nem minden férfi ilyen.

2021. ápr. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden férfi ilyen, ha beteg, sőt ismeretségi körömben nincs is ilyen. A te férjed ilyen.

Ha te betegen mindent megcsináltál pihenés, gyógyulás helyett, akkor azt meg fogod érezni később, mert vissza fog ütni.

"Tudom a férfiak nem bírják a betegséget, de mindegyik?"

Ez nem igaz, rosszul tudod. Minden embert máshogy kap el egy betegség, ezért nem lehet ténylegesen összehasonlítani.

Az eldöntendő kérdés, hogy mit fogsz csinálni ezután, beletörődsz, elválsz, felveszed a nadrágot és te leszel a "férfi"?

Ezt a kérdést neked kell megválaszolni.

2021. ápr. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
58%

Hmmm, azt tudod, milyen, mikor becsípődik egy ideg a hátadban?


Beszarsz a fájdalomtól, ha mozdulni kell.


Egyébként az már a te bajod, hogy betegen is mártírkodsz, az ilyeneket nem tudom sajnálni.

2021. ápr. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!