Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem nem hajlandó többé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem nem hajlandó többé hozzám érni. Normális ez?

Figyelt kérdés

13 éve vagyunk együtt. Eddig soha nem merült fel témaként egymás múltbeli szexuális élete. Persze tudta hogy volt előtte 3-4 komoly kapcsolatom. Gondoltam gondolja hogy ezekben a kapcsolatokban szex is volt. 21 éves voltam, mikor megismerkedtünk. Van két kislányunk is. Erre tegnap este valahogy rákérdezett és mondtam hogy persze ezekben a kapcsolataimban szex is volt. Erre totál kiakadt, hogy ő azt hitte szűz voltam mikor megismert. Elképzelésem sincs honnan vette. Ráadásul mondta mindig milyen szuper vagyok az ágyban, biztos született tehetség vagyok.

Ma reggel azt mondta, nem tud úgy tekinteni rám mint eddig, és nem tudja képes lesz e bármikor is szeretkezni velem a jövőben. Normális az ilyen?


2021. márc. 7. 20:09
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
98%

Röviden: nem.


Az más kérdés, hogy ez a felfedezés még nem fogja megoldani a problémátokat.

2021. márc. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
7%
Őszinte leszek: engem is zavarna. De abban a tudatban is szerettünk egymásba a férjemmel, hogy tudtuk, elsők vagyunk egymásnak minden téren. Ha ez eddig nem merült fel, akkor nem lehet annyira fontos, hogy ez bármin is változtasson ennyi év után.
2021. márc. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
95%
Ez szerintem csak kifogás. Valami más baja van.
2021. márc. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
98%
Ahh tutira nem normális,vagy leplezni akar valamit!
2021. márc. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
96%
itt sztem másik nő lesz a dologban, ennyire idióta nem lehet, vagy te ilyesminek tapasztaltad az évek során?
2021. márc. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
16%
Ha azert nála évtizedek épultek erre a téves tudatra, az azért lehet tenyleg kiválthat ilyet.
2021. márc. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
94%
Ebből válás lesz
2021. márc. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
95%
Én pedig megmondanám neki, hogy miután kiderült, hogy agyilag korlátolt, már együtt élni nem tudok vele.
2021. márc. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
nagyon szomorú vagyok. elképzelni nem tudom mi lehet ez. Amúgy minden rendben volt. Soha nem csaltam meg, jó felesége vagyok. Nem is értem egyszerűen
2021. márc. 7. 20:32
 10/28 anonim ***** válasza:
96%

Hát az egész sztori elég érdekes.

Több kapcsolatodról tudott. Nem tudom mit gondolt, hogy kirakósoztál velük?

2021. márc. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!