Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megcsaltam, de felejteném?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam, de felejteném?

Figyelt kérdés

Egyszeri alkalom volt. Több, mint egy hónap telt el. Eléggé megbántam, viszont nem tudom elfelejteni a szexet. Még mindig előttem van hogy csináltuk a másik nővel, milyen pózokban, milyen arca volt, az illata, ilyenek.

Nem szeretném folytatni. Nem direkt gondolok rá, csak bevillannak a képek.


Egy alkalmas megcsalók, ti hogy oldottátok meg, hogy ne fantáziáljatok tovább?


2021. ápr. 26. 11:24
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
76%
Ha nem tudod, hogy mit érzel, akkor az első és legfontosabb dolog, hogy a pároddal őszinte legyél és elmondj neki mindent. Joga van eldönteni, hogy ezek tekintetében még veled szeretne-e maradni. Legyen gerinced és állj elé.
2021. ápr. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Egy egyszeri alkalom miatt borítsak mindent?
2021. ápr. 28. 13:13
 13/25 anonim ***** válasza:
84%

Ha egyszeri, ha nem, vállald a felelősséget. Fordított helyzetben te is elvárnád, hogy őszinte legyen veled a párod.


Semmit nem von le a tettedből az, hogy "csak" egyszer történt meg. Főleg úgy, hogy továbbra is arról a nőről fantáziálsz.

2021. ápr. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
88%

Megcsalni volt eszed... de őszintének lenni, na ahhoz mar nincs...

Most legyen inkább tököd, ne a megcsalashoz.

Sajnalom így látatlanba is a párod, hogy egy ekkora idiótaval van együtt

2021. ápr. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
De mondom, hogy nem direkt fantáziálok. Nálatok még nem volt sosem, hogy egy -egy alkalom képei megmaradtak?
2021. ápr. 28. 14:00
 16/25 anonim ***** válasza:
86%
De megcsaltad baszki... már ez az ami miatt dobnálak a francba... es akkor még a fantáziádra nem mondtam semmit...
2021. ápr. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

De most ezen kár kattogni. Megtörtént. Itthon sem rózsás ám minden

De ettől még jó lenne ha kurvra nem szex képek mennének a fejemben. Ennyi

Gondoltam más is volt így, van tippje, nem csak lecseszése

2021. ápr. 28. 14:09
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom,hogy ha a feleségeddel akarnád folytatni és biztos lennél magadban vagy a házasságodban, akkor nem lennének ilyen kérdéseid.Ha viszont szerelmes lennél a másikba,akkor nem az ágyjelenetek pörögnének az agyadban,hanem mérhetetlenül szomorú lennél,hogy nem vele vagy, emésztene a féltékenység,hogy mi lesz ha másé lesz.De úgy tűnik,hogy egyik sem.

Igazából neked a változatosság hiányzik.

Ha én lennék a nejed, szeretném tudni,hogy neked nem kerek a világ velem.

Azt hogy félre léptél viszont nem feltétlenül.

Annyi sz.r dolog történik a világban,épp elég az,nem kérnék a plusz teherből,amit ez rám rakna.

Egy kapcsolat kudarca megnyirbálja az ember önbizalmát,nem hiányzik ,hogy még azon kattogjak hónapokon vagy éveken át,hogy az a másik mitől különb nálam a te szemedben.

Nem akarnám tovább rabolni az értékes idődet.

2021. máj. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
26%

Megcsaltad a feleséged, most meg itt siránkozol, hogy miért jár a másik nő a fejedben? Furcsa. Eddig is ő járt a fejedben, valószínűleg ezért fektetted meg, nem?

Mivel átlépted a határt, könnyen lehet, hogy beleszerettél a nőbe és innen már nincs visszaút.

2021. máj. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Valamiért nem emészt a féltékenység, bár tudom, hogy kölcsönös a vonzalom most is, lehet ezért. Nagyon nagyon vonzódunk egymáshoz.

Nincs továbbra sem folytatás.


Igen, tudom átléptem egy határt, de fel sem akaszthatom most magam

2021. máj. 17. 15:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!