Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megcsaltam, de felejteném?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam, de felejteném?

Figyelt kérdés

Egyszeri alkalom volt. Több, mint egy hónap telt el. Eléggé megbántam, viszont nem tudom elfelejteni a szexet. Még mindig előttem van hogy csináltuk a másik nővel, milyen pózokban, milyen arca volt, az illata, ilyenek.

Nem szeretném folytatni. Nem direkt gondolok rá, csak bevillannak a képek.


Egy alkalmas megcsalók, ti hogy oldottátok meg, hogy ne fantáziáljatok tovább?


2021. ápr. 26. 11:24
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
65%
Hazudsz magadnak és a párodnak is. Gerinctelenség. Remélem egyszer megtudja és kidob.
2021. máj. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem csaltam meg soha senkit, de szerintem nem bántad meg, hiszen még mindig a másik nőről fantáziálsz bűntudat helyett. Valószínűleg azért gondolsz rá, mert jó volt és meg akarod ismételni. Legkönnyebben úgy lehet megoldani a problémát, ha őszinte vagy, magadhoz és párodhoz is. Keresd meg mi hiányzik a kapcsolatból és ha nem lehet rajta változtatni, érdemes elgondolkodni váltáson, hiszen egy életed van, neked jelenleg nem jó a kapcsolat, a párod akit elvileg szeretsz pedig hazudsz, átvered. Biztos vagyok benne, hogy többször is meg fogod csalni.
2021. máj. 18. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
82%
Az igazság úgyis kiderül.
2021. máj. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
86%

23-asnak igaza van, a legváratlanabb pillanatban és helyzetben fog borulni a bili.


Pont most volt hétvégén, egy eldugott településre mentünk a párommal, annak is a legeldugottabb részére, közel és távol senki nem volt, kb. a világ végét kell elképzelni, amerre a madár sem jár. Nagyban sétáltunk kéz a kézben, mikor a semmiből a kollégám lépett elő a szeretőjével andalogva 😂 Egyikőnk sem tudta, hogy a másik oda megy, mivel tök spontán indultunk neki külön-külön. Volt ám meglepődés 😁

2021. máj. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Valóban nem érzek bűntudatot. Inkább félelmet 😑
2021. máj. 18. 14:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!