Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Számít a legmagasabb iskolai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számít a legmagasabb iskolai végzettség?

Figyelt kérdés

A vőlegényem (nemsokára a férjem) csak technikusit végzett, én pedig egyetemet és ha felvesznek, akkor szeptembertől kezdem a mestert levelezőn.

Ebből kifolyólag már most többet keresek, mint ő, igaz nem nagy az eltérés(nettó 30 ezer forint), később viszont ez jelentősen megnőhet.


Nekem semmi problémám ezzel, a páromnak sem, mert minden közös, szeretjük egymást és szerintem ez a lényeg. A családom viszont néha odaszurkál megjegyzéseket, hogy így soha nem fogja férfinak érezni a párom magát mellettem, ha én többet keresek.


Tényleg jelen van még ez a maradi felfogás a világban, és számít hogy ki mennyit keres vagy ez csak a szüleim berögződése?



2021. ápr. 28. 16:34
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom, én mindig is rühelltem a genetika, ,meg anyám ultra-maradi felfogása által nekem dobott "családfenntartó" (spermadonor és ATM) szerepet, csak úgy, mint a polgári-konzi családmodellt is. Eleve mindig is 2 keresős családmodellben gondolkodtam...
2021. ápr. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Egy szóval nem mondtam, hogy a férjemnek nincs karrierje, mindketten nagyon jól keresünk, csak én idővel többet fogok keresni nála. Nem fodrás - orvos különbségre kell gondolni. Ő vegyészetet végzett, én pedig pénzügyet.
2021. ápr. 28. 21:24
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

#10, a lány családja nem konzervetív hanem buta, nulla EQ-val.

Konzrvatív én vagyok, hogy maradjunk csak annál, hogy egy párkapcsolat maradjon 2 ember ügye.

Me ha az a házaság kulcsa, hogy ki mennyit keres, akkor kár azt a házasságot megkötni. Mert, ha pl a jobban keresőt elb_ssza egy busz, és oda a szép állás, akkor mi van? Akkor az van, amit az esküvőn esküsztök, hogy "jóban-rosszban" Az az erő, nem a banki átutalás.

2021. ápr. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!