Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Élnek itt úgy férfiak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élnek itt úgy férfiak, hogy otthon eljátszák a szerető férjet a gyerekük érdekében?

Figyelt kérdés

Nem akarsz válni, mert a gyereked az első, de közben sokszor úgy érzed, hogy ez már csak róla szól, és a kapcsolatod rég befulladt?

Viszont a látszatot fent kell tartani, így továbbra is rendes férj vagy


2021. máj. 9. 15:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kicsit más volt. Nem volt gyerek meg házasság (szerencsére), de volt több, mint 10 év mögöttünk. Szóltam, amikor előjöttek a problémák, de nem változtatott semmin, maximum néha 1-1 napra. Fél éve volt, hogy javítsunk a helyzeten, fél évig így szerettem. Aztán elengedtem és hello.
2021. máj. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Szomszédom is ezt csinálja.
2021. máj. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
50%
Súgom halkan, a kisgyerekes apukák nagy része így él ezt csinálja.
2021. máj. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

tíz év. Nem kis idő :/


2 Honnan tudod? Miből érzékeled?

2021. máj. 9. 15:51
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem volt kevés. Utána néha még találkozgattunk, de már nem volt az igazi és tehetett volna akármit, nem lett volna újra olyan. Azóta sem talált egyikünk se normális társat. Őt inkább csak pár hónapos kapcsolatokban megdugták, én meg csak alkalmikba mentem bele.
2021. máj. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
3. Kifejtenéd:) Kíváncsi vagyok, ezért tettem fel a kérdést
2021. máj. 9. 16:16
 7/21 anonim ***** válasza:
14%
A férfiak csak eljátszani tudják a szeretetet.
2021. máj. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
7 Bocs de ezt ne ide....
2021. máj. 9. 17:47
 9/21 Barnabas333 ***** válasza:
23%
Mi így élünk, egymás mellett. Én alszom a gyerekkel a párom meg a gyerek szobában...43f rossz így, de ő nem szeretne változtatni már. Én új életet nem szeretnék kezdeni, de vissza már úgysem hódítom...
2021. máj. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Ez katasztrófális. Miért nem akarsz új életet? Így akarsz megöregedni? Külön szobában, egy életen át, nő és boldog kapcsolat nélkül? Tényleg?
2021. máj. 9. 18:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!