Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Élnek itt úgy férfiak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élnek itt úgy férfiak, hogy otthon eljátszák a szerető férjet a gyerekük érdekében?

Figyelt kérdés

Nem akarsz válni, mert a gyereked az első, de közben sokszor úgy érzed, hogy ez már csak róla szól, és a kapcsolatod rég befulladt?

Viszont a látszatot fent kell tartani, így továbbra is rendes férj vagy


2021. máj. 9. 15:36
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
95%

Van egy munkatársam, aki folyamatosan nyomja, hogy a legnagyobb hiba amit el lehet követni az a házasság. MEg hogy ha hamarabb találkozunk engem vett volna el, így meg úgy megdugott volna, és még most is eltöltené velem azt az időt (amíg megdug)

Aztán a Facebookra meg tolja a házassági évfordulós képeket meg stb

2021. máj. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

11# Te hogy állsz hozzá?

Szerinted szereti a párját? Közös képeken nem tűnik boldognak?

2021. máj. 10. 09:48
 13/21 anonim ***** válasza:
Érdekes kérdés? Szereti e? Vajon szeretjük e azt, akinek a háta mögött ilyeneket mondunk egy másik nőnek? Tisztelet biztos nincs. A többit nem tudom. Én nem szoktam nézegetni az oldalát, mástól hallottam hogy tett fel házassági évfordulós képeket.
2021. máj. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Gondolom nyalja-falja rajta az asszonyt hogy mindenki lássa, milyen szép pár.

Komolyan lassan ott tartok, hogy minél feltűnőbben szereti valaki a párját a közösségi oldalakon annál biztosabb, hogy gáz van otthon

2021. máj. 10. 20:27
 15/21 anonim ***** válasza:

Érdekes amúgy. Nem csinálta ezt évekig. Aztán elkezdett velem beszélgetni és hirtelen ki kell tenni kéthavonta, mennyire boldogok. Érdekes mindenesetre.

Közben minden egyes alkalommal ha beszélünk, a magánéletemről próbál faggatni. Hogy vagyunk a férjemmel, szoktunk e együtt filmezni stb.

2021. máj. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Ilyet én is ismertem. Minden megcsalása után agyonposztolta a facet, hogy milyen nagyon szerelmes a nejébe :D Se előtte, se idővel utána. Kb. ilyenkor lehetett tudni, megint tévúton járt


Szerintem nem neked szól, inkább otthonra vetít

2021. máj. 10. 20:53
 17/21 A kérdező kommentje:
Egyébként szerinem az ilyen férfiak élnek a legnagyobb hazugságban, önámításban. Megházasodtak anno lehet szerelemmel, de rájöttek nem nekik való. Kilépni meg nem mernek, nem tudnak. És ez marad nekik. Titkos próbálkozások ideig-óráig tartó boldogságra, aztán vissza abba, amire már rég nem vágynak.
2021. máj. 10. 20:55
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom. De már nem is érdekel. Egy éve megy ez a hülyeség. Én belefáradtam, szórakozzon mással.
2021. máj. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Megértelek. Szerintem ő egy példája a kérdésemnek
2021. máj. 10. 21:52
 20/21 Barnabas333 ***** válasza:
Kérdező szerinted ez csak a férfiak hibája? Nekem semmi gondom nem lenne a párommal, de már nem akar hozzám érni, akkor mit csináljon az ember?? 44F
2021. máj. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!