Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egyre jobban idegesít a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre jobban idegesít a férjem, ti hogyan lábaltatok ki ilyen krízisből?

Figyelt kérdés
10 éve vagyunk együtt, van egy másfél éves gyerekünk. A férjem dolgozik teljes állásban és én is részmunkaidőben. Azt érzem egyáltalán nem veszi észre, hogy mennyi dolgot elintézek itthon, szerinte én nem látom ő mit csinál. Minden áldott nap ezen megy a vita. Sajnos semmi segítségünk, távol a család. Egyre inkább azt érzem, hogy csak hozzám ne szóljon, mert robbanok. :( kedvem sincs már erről beszélni vele, mert mindig ugyanoda lyukadunk ki, hogy igen persze a másik is sokat csinál, de másnap megint kezdődik a vádaskodás. Belefáradtam
2021. jún. 20. 11:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Szex van még? A kérdésem komoly, nem trollkodás!
2021. jún. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Kevés...
2021. jún. 20. 11:46
 3/18 anonim ***** válasza:
25%
Szeretővel.
2021. jún. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Objektíven nézve azt gondolom nagy szerencsém van vele, jó apa, szorgalmas, nem az a kiskirály típus, aki nem képes felemelni a porszívót sem. Valószínűleg kevésbé ő a problémám, egyszerűen belefáradtam ebbe a covid-munka-haztartas- gyereknevelés négyszögbe, hogy ezt érzem állandóan valamit csinálni kell, alig tudok pihenni és még így is mindig valahol alulteljesítek. Ha ebéd van, akkor rend nincs, ha dolgozom akkor egyik sincs, ha takarítok, akkor a gyerekemmel nem vagyok eleget, ha sporotlok, akkor alvás helyett teszem stb
2021. jún. 20. 11:49
 5/18 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem ezekből a teendőkből talán a főzés a legrosszabb, mert az előkészületek meg utána a mosogatás/konyhában rendrakás is rengeteg időt meg energiát elvesz. Nem tudnátok néha kaját rendelni inkább?


A többit sajnos nem nagyon lehet skippelni, a gyerekkel muszáj foglalkozni, gondolom a munkádat sem dobhatod el.

2021. jún. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Ramos ökle ***** válasza:
48%

Azt mondja, nem látod, h ő mit csinál?

És ő látja, h te mit csinálsz? Egy hétig ne főzz neki, ne takaríts, ne csinálj semmit. Ideges lesz, de ha van egy kis esze, látni fogja, h otthon is sok a dolog. Ha nem látja, akkor úgysem fogod meggyőzni, és addig vitáztok ezen, amíg rámegy a kapcsolat.

2021. jún. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
87%
Mikor hazajon, ki kezdi ezt? O kifogasol valamit, te reagalsz? Vagy te kezded el mondani, hogy ez igy, az ugy, es erre kezd el kotekedni? Nem mindegy.
2021. jún. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Ugyanígy vagyok, ahogy a kérdező, még a 4-es komment is stimmel.


Nem látom a megoldást. Most a nyaralást várom, de az még 1 hónap, és én minden nap a túléléssel küzdök.

2021. jún. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
65%
Egyénként arra gondoltam, hogy fogadok egy takarítónőt. Belőlem a taki vesz ki rengeteget, főleg hétvégente.
2021. jún. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
25%
Ezt bírom, mikor fiatal párok gyereket vállalnak és utána nyavalyognak, hogy a gyerek miatt nincs idejük semmire.
2021. jún. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!