Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egyre jobban idegesít a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre jobban idegesít a férjem, ti hogyan lábaltatok ki ilyen krízisből?

Figyelt kérdés
10 éve vagyunk együtt, van egy másfél éves gyerekünk. A férjem dolgozik teljes állásban és én is részmunkaidőben. Azt érzem egyáltalán nem veszi észre, hogy mennyi dolgot elintézek itthon, szerinte én nem látom ő mit csinál. Minden áldott nap ezen megy a vita. Sajnos semmi segítségünk, távol a család. Egyre inkább azt érzem, hogy csak hozzám ne szóljon, mert robbanok. :( kedvem sincs már erről beszélni vele, mert mindig ugyanoda lyukadunk ki, hogy igen persze a másik is sokat csinál, de másnap megint kezdődik a vádaskodás. Belefáradtam
2021. jún. 20. 11:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
82%
Senki nem fogja itt átlátni a valós problématokat, ha megszeretnéd menti a kapcsolatotokat akkor forduljatok párterapeutához.
2021. jún. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
83%

Én inkább takarítót hivok, fozni Imadok szinte kikapcsol... mef sütit sütni is csak amiatt nem csinálom folyton mert akkor azon élnénk nem lenne túl egészséges.


Te neked kell tudni mi az amiből engedni tudsz.... vagy vagy

Ketté szakadni nem tudsz és nem is érdemes tönkretenni magad. Lazán !!

2021. jún. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Barnabas333 ***** válasza:
16%
Tarts titkos szeretőt. 43f
2021. jún. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
Hát ja! Egy nőnek szeretőt találni nem kihívás, kb. csak el kell képzelnie hogy nézzen ki, milyen paraméterei legyenek, aztán a több száz jelentkező közül kiválogatja melyik lesz a befutó. Szexre annyi pasi lenne, hogy percenként kaphatna újat!
2021. jún. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező,rengetegen küzdenek ezzel hidd el,naponta..

Sajnos nincs rá megoldás,annyit tudsz tenni hogy kaját rendelsz,

és minden nap előre dolgozol kicsit,hogy ne tornyosuljon

össze aztán egyszerre sokminden.

Én minden nap porszívózok kicsit,ha összejön egy adag mosás,

akkor kimosom.Így hétvégén már nincs annyi meló,tudok pihenni,

kikapcsolódni..De hétköznap is fontos,hogy 6-7-re kész legyen

minden,hogy utána tudjatok egy filmet nézni,zenét hallgatni,

egymással beszélgetni.De ezt próbáld megértetni a férjeddel is,

ha másképp nem látja be,engedd el a dolgokat egy-két hétre..

Garantáltan észre fogja venni...

2021. jún. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos válaszokat!
2021. jún. 21. 10:17
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem. Sokan élnek így, mi is ezt tettük egy, majd két gyerekkel.

Sok a meló, de nem kezdtük egymást fikázni.

Az miben segít?


Abban egyetértettünk, hogy a gyerekek a legfontosabbak.

10 óra munka után is elsőként velük játszottam, a mosogatás ráér késő estig.

Nem éltünk dzsuvában egy hétvégi kiruccanás együtt megelőzött mindenféle ablakpucolást.


7-8 év az első kapcsolati kifáradás kora. Szerintem azt kellene közösen meghaladni.

2021. jún. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
57%

27. Igazad van maximálisan. Viszont az itteni nőknek simán jut ideje napi 3x szexelni. Aztán ezeket olvasva miért felháborító az, ha egy átlag férj sem havonta 1x szeretne?


Itt a háziasszonyok fülig szerelmesek a férjükbe, bármikor készen állnak az orálra ha csak 5 percük van. Akár 40-50-60 évesen is. A mi házasságunkat is a gyk tette tönkre, ugyanis számomra elfogadhatatlan a heti 1 szex, amikor mindenhol heti 5-8 van. Teljesen kiábrándultam a feleségemből, jelenleg már a jelenléte is mérhetetlen dühöt kelt bennem. Én is dolgozok, én is mindent megtettem a családért, érte is, akkor hogy van az, hogy másoknál fullra van húzva a szex, addig nekem kuncsorognom kell ezért? Simán válás lesz augusztusban, és utána ne is lássam többé! Nálam addig fog tartani egy kapcsolat, amíg heti 5 szex megvan. Ne hogy már a férfi társadalom megkapja azt amit én nem!

2021. jún. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!