Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ezt miért írhatta a barátnőmne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért írhatta a barátnőmnek a főnöke?

Figyelt kérdés

Szóval a barátnőm cukrászként dolgozik, most sok megrendelésük van, és a csoportvezető aki szintén csaj nemrég beszéltek cseten, és azt írta a barátnőmnek hogy megtiltja neki hogy ma meg holnap szexeljen velem, mert csak gyorsan lezuhanyozhat, és mars az ágyba, szó szerint ezt írta neki, meg hogy ha nem engedelmeskedik akkor holnap nagyon ki fog kapni. Szerintetek ezt miért írta neki?

A barátnőm meg most nem akar semmit, pedig mielőtt ráírt volna a csoportvezető csaj, még szexelni akart. Akkor most komolyan így engedelmeskedik neki szerintetek?

Nem értem.



2021. aug. 18. 21:57
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
24%
Valószínűleg szubmisszív a barátnőd, alázatos, szofogado alárendelt. Ha komolyan vette akkor valószínű hogy van köztük BDSM kapcsolat. Szerintem, de ne így legyen.
2021. aug. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

8

Ha abban lennének a barátnőm nem szub, ő lenne a dominánsabb.

2021. aug. 18. 22:12
 13/29 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem valószínűbb, hogy nem a barátnőd vette komolyan a főnöke viccét és nem engedelmességből nem akar most mégse szexelni csak elment a kedve vagy rájött, hogy már kezd késő lenni és tényleg inkább pihennie kéne, hogy bírja a holnapot.
2021. aug. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
21%
Most kiderült, hogy mégsem annyira domináns.
2021. aug. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

13

De előtte még szexelni akart, meg is írta a csoportvezető csajnak hogy még van velem egy kis elintézni valója aztán lefekszik aludni. Erre a kis főnök csaj írta hogy azt megtíltja, gyors zuhany és mars az ágyba. Ma meg holnap semmi szex.

2021. aug. 18. 22:21
 16/29 anonim ***** válasza:
56%

He...?


Kavarnak vagy mi...? Be is b.szna ha megmondaná a főnök akár viccből is hogy mit csinálok az ágyban.

2021. aug. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

16

Na pont ez az.

2021. aug. 18. 22:28
 18/29 anonim ***** válasza:
91%

Nem értelek.

Miért nem tőle kérdezed meg mi volt ez? Szerintem kamu a kérdésed, unatkozol és ezért írtál ide.

Jó éjszakát Pistike!

2021. aug. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
87%
Kamu. Vagy tényleg csak viccelt a csaj.
2021. aug. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

18

Mert úgyse mondaná meg.


Szerintem a válaszod kamu, biztos unalomból válaszolsz csak.


Jó éjt Ödönke!

2021. aug. 18. 22:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!