Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ezt miért írhatta a barátnőmne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért írhatta a barátnőmnek a főnöke?

Figyelt kérdés

Szóval a barátnőm cukrászként dolgozik, most sok megrendelésük van, és a csoportvezető aki szintén csaj nemrég beszéltek cseten, és azt írta a barátnőmnek hogy megtiltja neki hogy ma meg holnap szexeljen velem, mert csak gyorsan lezuhanyozhat, és mars az ágyba, szó szerint ezt írta neki, meg hogy ha nem engedelmeskedik akkor holnap nagyon ki fog kapni. Szerintetek ezt miért írta neki?

A barátnőm meg most nem akar semmit, pedig mielőtt ráírt volna a csoportvezető csaj, még szexelni akart. Akkor most komolyan így engedelmeskedik neki szerintetek?

Nem értem.



2021. aug. 18. 21:57
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Milyen kapcsolatban vagytok akkor? Hazugság és bizonytalanság öleli a kapcsolatokat? Érdekes egy jelenség.
2021. aug. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

21

Jó a kapcsolatunk.

De azt nem ismerné el hogy egy másik csaj így parancsolgat neki az tuti.

Ha csak vicc lett volna akkor meg mértnem lett szex, meg mért küldött át a másik szobába mert ő most pihenni akar?

2021. aug. 18. 22:39
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Most már biztos, hogy kamu.
2021. aug. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

23

Nem érdekel hogy szerinted mi kamu meg mi nem.

A kérdésre várok választ.

Köszönöm!

2021. aug. 18. 22:53
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd aludni, aztán jövő héten megbeszélitek, hogy mi volt ez az egész. Valószínűleg nála jobban senki nem fogja tudni.
2021. aug. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
84%

100% hogy kamu a kérdés!


Főnök vagyok, szolgáltatóiparban! Én is kavartam dolgozómmal,úgy hogy párkapcsolata volt, de ilyeneket nem írok még viccbol sem!


Honnan tudod amúgy, hogy ezt írta bnodnek? Átnézed minden nap a telefonjat, vagy mi? 😂 (van meg mit csiszolni a kamu kerdeseden és a nemlétező barátnődön nem gondolod?! )


Munka a magánéletben (főnök ah alkalmazott magánéletébe nem szólhat bele!


Azt meg nehéz elkepzelni h leszbi kapcsi van koztuk max ha pici a kis pöcörőd és egy pi.a nagyobb élvezetet tud adni mint te!


A nemlétező baratnod elég hülye h a. Viccet komolyan veszi!egy főnök nem ír ilyeneket amúgy sem!

2021. aug. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

26

Láttam.

Nem dugdozzuk egymás elől a telefont képzeld.

Még ha szerinted ez is kamu.


Láttam azt is amikor a barátnőm olvasta, meg azt is amikor visszaírt, ott ült mellettem.


Azt meg én is tudom hogy a főnök a magán életbe nem szólhat bele, nem is ez volt a kérdés.


Szóval kösz a semmit!

2021. aug. 18. 23:39
 28/29 anonim ***** válasza:
39%

Van főnököd?

Neked írna ilyet és nem lenne köztetek semmi akkor te szofogado lennél neki? Másik szobába át küldött hogy tudjon aludni 😁😁😁😁 tudjon nyugisan írogatni vele! Ezek a nők már csak ilyenek. Nem látod a fáktól az erdőt!

Írhatsz bármit a vélemények zöme az amit én írtam. Biszex a nőd és nem domináns hanem szubmisszív!

2021. aug. 19. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:

28

Eddig minden kapcsolatában domináns volt, mitől lenne pont egy csajjal szembe szub?

2021. aug. 19. 22:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!