Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjem 45 évesen diáklányokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem 45 évesen diáklányokat les meg ilyenek. Most váljak el?

Figyelt kérdés

Én is fiatal vagyok csinos és szép..

Nem gondoltam volna ezt róla.

Újabban tűnt fel.


És zavar hogy tökmindegy hogy egyenrangu meg szellemi társa vagyok, meg akivel lehet haladni, vannak célok, okos is, karrier is van, minden ívelhet mindig előre, mégsem én vagyok számára a kizárólagos így, ha teljesen "rangon aluli"még tanuló, azaz akiknek max a sugar daddyje lehetne tipusuak érdeklik.


Szóval nekem durva, hogy se tartása se igénye.

En meg nem tartom magam valahogy annyira, vagy értékesebbnek, akinek nem olyan mellett kellene leélnie az életét, hogy semmibe veszik tulajdonképpen.


Persze ő nem válna..

De csorog a nyála.

Nekem igy olyan mintha csak egy birkával lennék egyutt..



De most ilyenért válni, hogy megnéz egy diákot..?



#értelmiségi disznó értelmiségi Nővel
2021. szept. 2. 23:02
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:

De beszéd közben a szava is elakad.

Azt is elfelejti mit akart mondani.

2021. szept. 2. 23:31
 12/38 A kérdező kommentje:

Én nagyon a váláson vagyok.

Csak valahogy annyire fura h ilyenért. Bíróságon ugye nem kérnek indoklást?

2021. szept. 2. 23:33
 13/38 anonim ***** válasza:
88%
:D Na jól van fiam, nem tudom mit szívtál, hogy egy 20-on éves feleségnek képzeled magad egy 45 éves mellett. Menj aludni, holnap már iskola van.
2021. szept. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
72%

12

Nem kell indokolni. De szerintem elég indok az hogy naponta megalàz.

Férfiként mondom hogy megalàzó. Veled kötött egy életre szólo szövetséget. Szeretőnek, barátnak, társnak kellene lennie.

Így hogy érezd magad nőnek mellette. Max efy háztartàsi csicskának, vagy egy prostinak érzi magàt a nő egy ilyen pasi mellett.

És igenis légy büszke arra amit elértél mert megdolgoztál érte.

És legyenek igényeid legyen tartásod.

Ne érd be a nálad sokkal silányabbal.

2021. szept. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
28%
14. Te miről hablatyolsz? Szerinted a férj nem tudna ugyanilyen kaliberű zavaró idiótaságokat mondani a kérdezőről? Vagy mindenki mindenkiről, akivel együtt éltek némi időt már? Életre szóló szövetség, meg ilyenekről fennkölt dolgokról dumáltok, de teljesen úgy, mintha egy percet nem éltetek volna a való életben, ahol mindenkinek vannak hibái, hülyeségei, senki nem tökéletes.
2021. szept. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
64%

15

De nem alázza azt akit szeret

2021. szept. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
54%
Bocs, de te mennyi idős vagy? Először úgy lenézed a "diáklányokat", mintha te már vagy 40 éves érett "értelmiségi" lennél, utána meg nem akarod feláldozni a fiatalságodat? Ha van mit feláldoznod, akkor max.pár évvel lehetsz idősebb azoknál a lányoknál, szóval egyrészt ők is lehetnek olyan műveltek, mint te, vagy még jobban, attól, hogy nem fejezték be MÉG az iskolát, másrészt mennyivel különb az, hogy rád csorgatja a nyálat, hisz te is fiatal vagy hozzá? Ha meg egy korosztályban vagytok, akkor miről beszélünk? Nem vagy már fiatal, középkorú vagy.
2021. szept. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
73%

Elég szörnyen hangzik és igen, én elválnék ezért. Ha megvan az egzisztenciád és minden egyéb, ami ahhoz kell, hogy egyedül legyél egy ideig.


És mióta csinálja vagy mikor vetted észre?

2021. szept. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
73%

Ha van közös gyerek akkor pszichológushoz fordulj ilyen szintű bizalmatlansággal, önbizalomhiánnyal. Elég kemény komplexusok vannak a tudat alattidban, illetve ezért ha betámadod a férjed akkor valószínűleg már az érzelmi kötelék is kezd foszladozni.

Ha nincs gyerek akkor meg a bírósághoz beadni a keresetet, mindkettőtöknek jobb lesz. S majd csak utána keress fel egy jó terapot kipiszkálni a tudat alattidban lévő problémákat.

2021. szept. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
97%
Én erre csak annyit mondok, hogy aki 45 évesen egy nála legalább 20 évvel fiatalabb partnerrel köt házasságot (a kérdésedből gondolom hogy legalább ennyi a korkülönbság köztetek) attól igenis lehet effélére számítani, hogy más fiatal lányokat is meg fog nézni. Kell a friss hús. Nos igen, gondolhattál volna erre előbb is. Most még elválhatsz, fiatal vagy és találhatsz magadhoz illő párt.
2021. szept. 3. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!