Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjem 45 évesen diáklányokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem 45 évesen diáklányokat les meg ilyenek. Most váljak el?

Figyelt kérdés

Én is fiatal vagyok csinos és szép..

Nem gondoltam volna ezt róla.

Újabban tűnt fel.


És zavar hogy tökmindegy hogy egyenrangu meg szellemi társa vagyok, meg akivel lehet haladni, vannak célok, okos is, karrier is van, minden ívelhet mindig előre, mégsem én vagyok számára a kizárólagos így, ha teljesen "rangon aluli"még tanuló, azaz akiknek max a sugar daddyje lehetne tipusuak érdeklik.


Szóval nekem durva, hogy se tartása se igénye.

En meg nem tartom magam valahogy annyira, vagy értékesebbnek, akinek nem olyan mellett kellene leélnie az életét, hogy semmibe veszik tulajdonképpen.


Persze ő nem válna..

De csorog a nyála.

Nekem igy olyan mintha csak egy birkával lennék egyutt..



De most ilyenért válni, hogy megnéz egy diákot..?



#értelmiségi disznó értelmiségi Nővel
2021. szept. 2. 23:02
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem te skizofrén vagy. Az egyik éned az a diáklány, akit a férjed megbámul. A másik meg válni akar a féltékenység miatt. 🤣🤣
2021. szept. 3. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
96%
Nézni szabad, ha több esze lenne, nem nézné ilyen feltűnően őket. Mégis mit akar tőlük? Neten is nézi őket? Kapcsolatot tart valakivel? Kapuzárási pánik? Ha elfajul, kénytelen leszel válni. Nem normális dolog 14-15 éves gyereket ennyi idősen nézegetni.
2021. szept. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
100%

Te kb. hány éves is vagy akkor?

Mi volt az a szituáció, amikor a férjed megnézett egy diáklányt vagy lányokat bámult (hol így írod hol úgy)? Mert ha valaki elmegy mellettem egy "kint felejtettem a fenekem" nadrágban, én is "megcsodálom", pedig nem vagyok biszex, csak egyszerűen feltűnő (ugyanúgy, mintha a melle van kint vagy két tonna piercinget visel vagy vicces, megbotránkoztató feliratokat). De ha függő, mert tele van ilyen tartalmakkal a gépe, vagy egy fél iskola pletykál a tanárbácsiról, akkor az már egy erős válóok lehet. Egyébként nem kell semmit mondani a bíróságon, elég olyasmi, mint "elhidegülés" vagy "bizalomvesztés".

2021. szept. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:

23#

Hosszasan bámulja, úgy, hogy a csaj is észreveszi, szemébe is néz, ha elmegy addig bámulja amig lehet (mentálisan szerintem d.gja is), ha megemlítem hogy engem ez zavar es gusztustalan, akkor letagafja es engem kezd vádolni azzal hogy azt várom szemellenzőt hordana, komoly beszélgetés alatt is amikor teljesen rám figyel ha elmegy mellettünk egy diák csak mert szoknyában van, cauoan ennyi miatt elakad a szava, nem tudja hol tartott a beszédben, egyetlen tarsadalmi szitu nincs ahol ne venne észre egy nőt, ha kijövünk pl egy nagybevásárlóból akkor is azt kaoja el hogy csini lányok vesznek vmi faléceket hogy neki vicces hogy lányok szakmai dolgokkal foglalkoznak amikor nem is értenek hozzá, mikozben en csak simán kimegyek egy ajton es marhára nem érdekel az se ha egy gyuros pasi kezében lenne egy cicás vibrátor.

Multkor ráköszönt hatalmas örömmel egy spanjának a dagadt könyvelője, normal esetben az ember ugye visszaköszön es megy tovább, de ő elkezdte felhivniba soanját elmesélni mintha ez akkora dolog lenne, hogy kepzeld talalkoztam a konyveloddel es még mindig ugyanolyan tehén, de valijában arra volt kivancsi miert koszonhetett rá ekkora vigyorral azaz nem e elvalt/szakitott mi van vele.

Tehat még olyan nő is erdekli aki mint nő nem is érdekli amugy.


Ha mellettem elmenne egy bnom dagadt ismerose aki nagy elannal koszon nekem en csak visszakoszonnék és kész. Nem még hogy ebből hírt csináljak hogy uristen köszönt meg elkezdjem "nyomozni" rola az infokat azonnal, hogy mi van vele.


Stb.

Megbeszélni indokolni se akarom a válast neki. Elintezem azt hogy egyedul hogyan tovább. És csak beadom a papirokat

2021. szept. 3. 09:29
 25/38 anonim ***** válasza:
97%

21

A skizofréniában nincs kettős személyiség, tudathasadás. Ez egy nagyon régi, nagyon elavult tudás. Ha érdekel, nézz utána, ha nem, akkor legalább ne használd rosszul a szót. Köszi.

2021. szept. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
65%

Te és a pasi is rendkívül visszataszító jellemek vagytok.

45 évesen ekkora tróger, hogy hírértéke van hogy valaki ráköszönt, ráadásul milyen ócska ember az ilyen aki meglepődik hogy egy kövér ember is ráköszön. Atya világ...


Bocs de kicsit sem a tanult, értelmiségi emberek ugranak be a kérdés alapján, sokkal inkább 2 sznob, akik még egymással sem tudnak kijönni.

Nagyon értelmiségi dolog a dagadtozás, meg a fiatalabbak ócsárolása :D

2021. szept. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:

26

Feltűnt, hogy a Kérdező nem csinálja ezt? :)

2021. szept. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:

24

Mármint most akkor eldöntötted, hogy válsz? Szerintem nagyon jól teszed. Amúgy nem az életkorával van ez összefüggésben, szimplán egy bunkó tahó paraszt.

2021. szept. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
0%
27es a kérdező másik profilról :Ddd röhej
2021. szept. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
0%

29

Jelentettelek. Nem vagyok a Kérdező.

2021. szept. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!