Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Családapa egészsége miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Családapa egészsége miért nem számít?

Figyelt kérdés

Ez valójában nagyon széles körben jellemző, teljesen elterjedt, megszokott dolog, hogy egészségére, pihenésre, egészségre nem figyelve stresszelve dolgoznak a családjukért, aztán egyszer belehalnak, de a lényeg végülis hogy dolgos férjek akik jó egzisztenciát, biztos jövőt építettek a családjuknak.


A feleségeiknek erről mi a véleményük? Látják ezt, mondják hogy "drágám inkább ne legyen családi ház, maradjunk a lakásban, és elég évi egy nyaralás, de dolgozz fele ennyit."


Ugye ilyen úgysincs, nem mondanak ilyet. Ha meghalna a férj, szomorú, de újat még találhat utána nem?



2021. okt. 29. 08:08
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam el minden választ, csak leírnám a saját példánkat.

Mindketten dolgozunk a férjemmel. Én mindig is többet kerestem, mert 2 helyen dolgozom. Az egyik csak néhány órás elfoglaltság hetente, de jól fizet.

Amíg otthon voltam a gyerekekkel, akkor ő tartott el minket gyakorlatilag probléma nélkül, de elkezdett gondolkozni hogy több kéne, nyilván egyedül így mem tudja megteremteni azt, amit ketten. Talált is egy helyet, de kb. 12 órás melót jelentett volna a kivitelezésben + szombatozást. Jól össze is vesztünk. Ennyit nem ér plusz pár százezer forint úgy, ha közben mi otthon sosem látjuk. Végül megértette. Megtartott a 8 órás állását és miután visszamentem dolgozni ugyanúgy éltünk, mint korábban. Egyikünk sem hal bele a munkába.

2021. nov. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
100%

A feleségem tàmogatta legerősebben azt a vàltàsomat, ami révén kikerültem a gazdasági "elitből" a tudomány felé, eleinte félpénzzért.


A pénz Később elég rendesen felnőtt ott is, de a régi szint màr soha nem tért vissza.


Aztán, amikor gyerekek lettek, duplán nyertünk, mert a szabad idő beosztásom.miatt rendes, teljes értékű apa lehettem: pelenka, mosás főzés, játszótér.


A betegségeinek sajna többször tettem zàrójelbe, ha valaki betegen volt, mint én.

Most 60 fölött be-bejelez, az para.


De békés boldog az életem, addíg ameddig.


A gyerek legyen az első, azt tanàcsolom, meg a békesség.

2021. dec. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!