Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Meg lehet valahogy győzni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet valahogy győzni a gyerekvállalásról?

Figyelt kérdés

Adott egy tökéletes kapcsolat 12 éve együtt vagyunk és én úgy szeretem mint az elején.

Szerintem ö is igy érez, legalábbis nem mutatja az ellenkezőjét.

Csak annyi hibádzik hogy én szeretnék már gyereket ö viszont egyáltalán nem.

Beszélgettem vele és azért nem akar mert szerinte ennyi fizetésből nem lehet egy gyereket se tisztességesen felnevelni.

Ketten együtt kb500000ftot kérésünknek.

Szerintem viszont ez bőven elég főleg hogy a házunk megvan, igaz 10 év még vissza van a hitelből.

Mikor testvérem gyerekeivel foglalkozik látom rajta hogy tetszik neki a dolog, de mikor rákérdezek mindig elszomorodik hogy nekünk erre nincs pénzünk.

Hogy tudnám meggyőzni hogy meg tudjuk ezt közösen oldani?


33f 31n



2021. nov. 18. 17:07
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem teljesen igaza van abban , hogy 500ezer 3 embernek , normális életvitelhez édes kevés.

Mi is 12. éve vagyunk együtt, de gyerek az nem lesz. Igaz hogy mi egyáltalán nem is akarunk egyébként se, a kevés pénz az csak 1 ok a sok közül amiért nem kell gyerek soha.

Ne akard ráerőszakolni, mert nem jársz jól. Meg fogod mérgezni a kapcsolatot.

Döntsd el, hogy mi a fontosabb, a férjed ,akit elvileg szeretsz, a házasságod, vagy egy nem is létező gyerek. Ha mindenáron görcsösen gyereket akarsz, váljatok el és keress mást.

Őt Ne erőltesd mert nagyon rosszul jársz.


Csak nehogy úgy járj, mint a legjobb barátnőm. Eldobott egy boldog 10 éves házasságot csak mert a férje nem akart gyereket ( miközben ezer éve megbeszélték, hogy nem akarnak), erre a csaj bekattant, hogy ő mégis szaporodni akar, elhagyta a férjét, elváltak, összejött mással, 1 év múlva terhes lett, az a pali meg otthagyta egy féléves gyerekkel a nyakán egyedül, lelépett külföldre. Aztán azóta a baratnőmnek sír a szája, hogy milyen nehéz a gyerekkel, bár ne született volna meg, bár ne hagyta volna el a férjét 😂😂😂😂

Mondtam neki, hogy ezt akarta, ő döntött, igaz hogy visszanyalt a fagyi de ne hhisztizzen, mmertt választott. t5év telt el, azóta is egyedül van, kínlódik a gyerekkel , baromira megbánta.

Egyébként nem egy ismerősöm járt hasonlóan.

Jól gondold meg.

2021. nov. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
28%

Én sem akartam annyira az anyósom miatt.

De a férjem meggyőzött.

31 voltam 32en szültem.

Most úgy van hogy anyósom , aposom minden nap ránk jár ,devan hogy hetekig nem.

A férjem alig segít, én pedig egyedül kínlódik.


Szeretem a babát de inkább olyannal lett volna aki többet segít.

Lehet a feleséged azt látja hogy nem fogsz annyira segíteni neki de lehet tévedek

2021. nov. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
28%
Kinlodok
2021. nov. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Csak annyi hibádzik hogy én szeretnék már gyereket ö viszont egyáltalán nem. - ez NEM tökéletes kapcsolat, ugyanis alapvető dolgokban nem értetek egyet.


Ha valaki nem akar gyereket, akkor nem lesz gyereke, ráerőltetni pedig nem szabad. Szülhetsz neki "véletlenül", de ne csodálkozz, hogyha azonnal elhagy.

2021. nov. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
59%

Ja, hogy ő a nő. Akkor meg pláne nincsen jogod a gyerekkel cs.sztetni, ugyanis NEM te hordod ki és vállalod a terhesség és szülés minden veszélyét, amibe bele is lehet halni.


Ha a barátom ezen nyígna, akinek csak élvezés a dolog testi része, már rég kidobtam volna.

2021. nov. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!