Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Huszonévesek, szeretnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonévesek, szeretnétek majd megházasodni és gyereket vállalni?

Figyelt kérdés

2021. aug. 1. 16:34
A kérdező szavazást indított:
Nő vagyok és igen
Nő vagyok és nem
Férfi vagyok és igen
Férfi vagyok és nem
163 szavazat
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/106 anonim ***** válasza:
99%
A kettőt nem lehet külön?
2021. aug. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/106 anonim ***** válasza:
94%

Házasodni talán.. de gyereket soha nem akarok vállalni

20/l

2021. aug. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/106 A kérdező kommentje:

1


Ez a kérdés most a család alapításról szól amihez hozzátartozik a gyerek is.. :)

2021. aug. 1. 16:37
 4/106 A kérdező kommentje:

2


És miért nem? :)

2021. aug. 1. 16:38
 5/106 anonim válasza:
84%
Igen szeretnénk, viszont ha marad ez a kormány akkor sajnos külföldön kell megvalósítatunk az álmunkat.
2021. aug. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/106 anonim ***** válasza:
91%
Nem feltétlen tartozik hozzá a gyerek a családhoz. Egy gyermektelen pár is egy család. Én személy szerint szeretnék egyszer férjhez menni és gyerekeket vállalni, de egyáltalán nem gondolom úgy, hogy a gyermeket nem nevelő párok nem számítanak családnak. Egy családot a szeretet, hivatalosan pedig a házasság vagy az élettársi kapcsolat tart össze, nem a gyerek.
2021. aug. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/106 anonim válasza:
85%
Én nagyon szeretnék, de még anyagilag nem állok készen. Ha családalapításra adom a fejem, azt mindenképpen úgy akarom, hogy a feleségem ne legyen rákényszerülve arra, hogy neki is dolgozni kelljen, illetve szeretném, ha a gyerekemnek szép gyermekkora lenne, majd pedig ki tudjam neki fizetni a tandíjat, ha továbbtanulásra adja a fejét.
2021. aug. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/106 anonim ***** válasza:
82%

2 es vagyok

Most lehet érzéketlennek fogok tűnni de én nem akarom hogy egy gyerek körül forogjon az életem..folyamatosan figyelni kell rá, nevelni, allandóan csak sír,hisztizik stb..szerintem semmi jó nincs benne ráadásul sokba is kerül és elvenné minden időmet. A testemet is tönkre tenné. Én élvezni szeretném az életet és egyenlőre nem igazán érzem hogy valaha akarnék gyereket.. főleg hogy nagynéném most szült 32 évesen és depressziós és el akar válni mert úgy érzi a férje már csak a gyerekek miatt van vele,én nem akarom ezt átélni soha

2021. aug. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/106 anonim válasza:
92%
A 28 évemmel viszonylag a húszas éveim végén járok, de soha nem szeretnék gyereket. (F)
2021. aug. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/106 anonim ***** válasza:
92%
Egyik sem, mert nincs rá célszemély és nem is lesz.
2021. aug. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!