Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Meg lehet valahogy győzni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet valahogy győzni a gyerekvállalásról?

Figyelt kérdés

Adott egy tökéletes kapcsolat 12 éve együtt vagyunk és én úgy szeretem mint az elején.

Szerintem ö is igy érez, legalábbis nem mutatja az ellenkezőjét.

Csak annyi hibádzik hogy én szeretnék már gyereket ö viszont egyáltalán nem.

Beszélgettem vele és azért nem akar mert szerinte ennyi fizetésből nem lehet egy gyereket se tisztességesen felnevelni.

Ketten együtt kb500000ftot kérésünknek.

Szerintem viszont ez bőven elég főleg hogy a házunk megvan, igaz 10 év még vissza van a hitelből.

Mikor testvérem gyerekeivel foglalkozik látom rajta hogy tetszik neki a dolog, de mikor rákérdezek mindig elszomorodik hogy nekünk erre nincs pénzünk.

Hogy tudnám meggyőzni hogy meg tudjuk ezt közösen oldani?


33f 31n



2021. nov. 18. 17:07
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
28%

Én kb netto 1 milliót keresek a házamon nincs hitel de így se mernék bele vágni a gyerek projektbe.

F

2021. nov. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
88%
Kb ennyi bevételből mi vígan elvagyunk 2 gyerekkel, 2 macskával (normális táppal) és a hitellel. De ez nem fogja őt meggyőzni, nem is igazán hiszem, hogy a pénz lenne a gondja.
2021. nov. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
96%
Nem!!! Aki nem akar gyereket, azt nem szabad győzködni.Mindegy mi az oka.Jó abból soha nem fog kisülni.Szerintem is beleférne nektek 1 gyerek anyagilag, de a pàrod szerint nem.És ez a lényeg.Az sem fontos, hogy csak erre fogja-e rá, nem kell neki gyerek.
2021. nov. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
91%

Egyáltalán nem biztos, hogy ennek a pénz az oka.


Inkább csak kifogásnak gondolom.


De nem szabad erőltetni bármi is az oka.

2021. nov. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
95%
Téged meg tudna arról győzni, hogy ne legyen gyereketek?
2021. nov. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
5. Igen meg lehet, nem fogom elhagyni akkor se ha nem tudom meggyőzni arról hogy legyen közös gyerekünk.
2021. nov. 18. 17:41
 7/25 anonim ***** válasza:
94%
Sajnos, ha ilyen sok idő után nem született gyerek, már ritka hogy fellángoljon az érzés. Ezt a saját kapcsolatom tapasztalatából írom. Az elején mikor még semmink se volt, se pénz, se lakás. Akkor nagyon akart, én viszont nem éreztem rá késznek magam. Most meg 10 év után minden adott, már most ő visszakozik. Ugyanaz mint nálatok, a testvére gyerekét pedig nagyon szereti.
2021. nov. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Aki nem akar, azt nem lehet meggyőzni. Ha végül nem bírja a nyaggatást, és megadja magát, abban nem lesz köszönet. De az is megeshet, hogy elmenekül. Hagyd békén, ne nyúzd ezzel.

N

2021. nov. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Meggyőzni nem érdemes senkit a gyerekvállalásról, annak nem lesz jó vége.Ezt belül érzi az ember, és nekem van egy olyan érzésem, hogy a pénz csak kifogás részéről.

Az, hogy jól elvan a testvéred gyerekeivel,nem jelent semmit.Az csak a jó része, mikor 2-3 órán keresztül eljátszik velük.Akkor nincs velük, amikor hisztiznek, nyafognak, éjjel felsírnak.Napi 24 órában már lehet, hogy sok lenne neki,és ezt ő is tudja...

2021. nov. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 Noren1989 ***** válasza:
100%
#9 véleménye helytàlló, szerintem.
2021. nov. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!