Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Az emberfia foleg ha ferfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aniko49 kérdése:

Az emberfia foleg ha ferfi miert kotelezi el magat egy hazassagban?

Figyelt kérdés
Erdekelne a sajat velemenyed hogy miert voltal,vagy hazassagparti.

#nosules
2021. dec. 1. 18:47
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
57%
Mert a nők miért? Gyakorlatilag cselédet csinálnak magukból egy férj mellett.. Nem tudom megérteni.
2021. dec. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
83%

"főleg ha férfi"?? Miért adsz nagyobb engedményeket a férfiaknak? Az igaz, hogy manapság nem divat házasodni, de a közhiedelemmel ellentétben nem csak egy papír. Sokkal egyszerűbbé válik általa a jogi ügyintézés a másik nevében is, nem beszélve az öröklésről, ami nem bejegyzett, de még bejegyzett élettársi kapcsolat esetén is igencsak problémás lehet.


Az elköteleződés, ha a párod igazán szereted és tiszteled, semmilyen formában nem hátrány. Vagy mégis mire gondolsz? Ha nincs házasság, nyugodtan lehet félremenni minden következmény nélkül?

2021. dec. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
Arra lettem volna kivancsi hogy a ferfiak nagytobsege szeretetbol vagy erdekbol hazasodik csak nem jol fogalmaztam meg a kerdest.Mert 11 eve vagyok ozvegy es senki komolyat nem sodor mellem az elet.
2021. dec. 1. 19:01
 4/40 anonim ***** válasza:
87%
Én úgy tapasztalom, így negyvenes nőként, hogy vonzalomból házasodnak- ami később érdekké válik: kényelemből maradnak, mert könnyebb ha kiszolgálja őket a nő mint kilépni a kapcsolatból, és ellátni magukat.
2021. dec. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
Az is igaz hogy az ember ha egyszer megegeti magat nem jol sikerul a hazassaga ezerszer atgondolja ezt a masodik lepest.Szoval en 11 eve vagyok ozvegy de a szomszedasszonyom 2 ferjet is eltemetett es van egy 3 ferje nem tudom hogyan csinalja.Vagy a fonoknom 2 evi ozvegyseg utan rogton talalt es 3 honap utan mar az oltarnal voltak.
2021. dec. 1. 19:04
 6/40 anonim ***** válasza:
69%
Van, aki szeretetből és van, aki érdekből. Számtalanszor lehet olvasni itt az oldalon is, hogy a pasi szórakozik a nővel, éve óta hitegeti a házassággal, de esze ágában sincs felelősséget vállalni, hiszen anélkül is mindent megkap. Alapvetően ezt a nők rontották el.
2021. dec. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
Nekem volt egypar baratom de hiaba volt veluk jo es nekik is a lapcsolatba egyik se lett szerelmes belem es sajnos mindig a vegen elszoltak magukat hogy szerettek valakit de nem jott be nekik...es ezekszerint velem vigasztalodtak de szerelmesek nem lettek.Pedig le van tesztelve nem vagyok se csunya se buta es rest se vagyok.Pletykalni se szoktam nem tomtem a fejuket folosleges dumaval,tiszta is vagyok rendes is de dogoljek meg ha tudom a ferfiak miert szeretnek bele egyes nokben kettesekbe pedig nem barmi legyen.
2021. dec. 1. 19:09
 8/40 anonim ***** válasza:
80%

Nekem nőként soha nem okozott gondot társat találni. 25 évig voltam házas, utána elváltunk. 2-3 évig kisebb intenzitással kerestem a társam, nagyon élveztem ezt az időszakot, rengeteget tanultam magamról és a férfiakról és mit tagadjam, volt pár kapcsolatom, pedig már majdnem 50 éves voltam. 3 év után lenyugodtam és azóta megtaláltam a Társam, akivel jó pár éve együtt vagyunk a legnagyobb békességben. Házasságról egyikünk sem akar hallani, elég volt egyszer.

Szóval nem tudom, nekem soha nem okozott gondot az ismerkedés, az már más kérdés, hogy normális férfit elég nehéz találni.

2021. dec. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
77%

"hiszen anélkül is mindent megkap. Alapvetően ezt a nők rontották el."


Miért, mit kellene tenniük a nőknek? Ha házasság előtt nincs szex, akkor legfeljebb vallásos férfit foghatsz. Ha házasság előtt nincs összeköltözés, akkor itt, a GYIK-en fognak leghamarabb letolni, hogy hülyeséget csinálsz.

Nem vagyok ilyen helyzetben, csak 1000-szer feljött már ez a "nők rontják el", és sose tudom, mire gondolnak, gondoltam, egyet már megkérdezek :)

2021. dec. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
92%
9-es! Ha egy nő megingathatatlanul házasságpárti, de a párja hosszú ideig sumákol és esze ágában sincs elkötelezödni, akkor a nőnek tovább kell állni és olyat keresni, aki szereti annyira, hogy nem fél feleségül venni.
2021. dec. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!