Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Az emberfia foleg ha ferfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aniko49 kérdése:

Az emberfia foleg ha ferfi miert kotelezi el magat egy hazassagban?

Figyelt kérdés
Erdekelne a sajat velemenyed hogy miert voltal,vagy hazassagparti.

#nosules
2021. dec. 1. 18:47
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:
Kedves 17 es anonim nekem nem az volt a gondom a megboldogult ferjemmel hogy robotnak nezett,nem volt ezzel gond,a gond azzal kezdodott hogy a pohar fenekere szeretet nezni eleg surjen.Oszinten en mar nem is vagyom igazan hazassagra csak egy igazi baratsagra es azt hiszem en vagyok a gond mert senki se felel meg ha teljesen oszinte akarok lenni.Mert az tutti ha valaki megfelelne ahhoz ragaszkodnek a baj csak az hogy ilyet nem ismerek es mar remenyem sincs hogy valamikor megismerjek.Utoirat-anyukam se volt soha ugy kezelve boldogsagban leelt apammal tobb mint 50 evet ezelott ket evvel halt meg apam szegeny anyam elegge belerokkant.Ugyhogy en lattam igazan boldog hazassagot :a szuleimet.Sot a megboldogult ferjem hugai is mind nagyon boldog hazassagba elnek.De hat nem mindenkinek van megadatva ez a szerencse.
2021. dec. 1. 21:54
 22/40 A kérdező kommentje:

Kedves 19 es es 20 as nagyon igazatok van egy ilyen emberrel en se hazasodnek,egy hazassag arrol szol hogy segitsuk egymast,konyitsunk egymas gondjan nem hogy a masikra mindent ranyomjunk.Akkor mar inkabb felhotlen kalandok csakhogy valahogy mar nem szorakoztat az

hogy csereljem a partnereim mint a zoknikat.

2021. dec. 1. 22:00
 23/40 anonim ***** válasza:
76%
Nem lebeszélni akarlak, csak azt mondom, elvétve akad olyan pasi aki nem lesz teher idővel: Találj valakit, élvezd ki amíg tart-a nyűgök nélkül. Ha összepasszoltok, úgyis komolyodni fog a dolog.
2021. dec. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
34%

"elvétve akad olyan pasi aki nem lesz teher idővel"


Ja mert aztán a nők tökéletesek:D Egyik feleséggel, vagy barátnővel sincs probléma egy idő után. Hagyjuk már ezt a férfigyűlöletet.

2021. dec. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
29%
Gyűlölet? Ezek tények.
2021. dec. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
79%
Mégis vannak boldog házasságok nem is egy, ennyit a tényekről.
2021. dec. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
85%

"Gyűlölet? Ezek tények."


Ahogy mindenki tudna a saját környezetéből házsártos, aszexuális, igénytelen feleséget is felhozni példának:D

A rossz házastárs jelző nem a férfiak sajátja... Mindkét nemre ugyanúgy jellemző.

2021. dec. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
93%
Úgy éreztem, hogy megtaláltam azt a nőt, akivel le akarom élni az életemet, és akivel családot akarok alapítani. A házasság számomra egy gesztus volt, amivel kifejeztük az egymás iránti elköteleződésünket.
2021. dec. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:
Kedves 28 as szivbol gratulalok persze hogy vannak meg boldog hazassagok de az alap muszaj hogy a kolcsonos szerelem tisztelet es megbecsules kell hogy legyen.
2021. dec. 2. 14:35
 30/40 anonim ***** válasza:
77%

Elköteleztük magunkat egymás mellett a szívünkben, és hivatalosan, a törvény előtt is, mert szeretjük egymást, és együtt akarjuk leélni az életünket házaspárként. Egy család vagyunk, most már 10 éves boldog házasságban. A szándékaink ez idő elteltével sem változtak:)

Semmi sem kényszer, aki úgy érzi házasodik, aki nem akar az nem, és ennyi. Kinek mik az igényei. Semmi sem kötelező.

Éljük az életünket, dolgozunk, együtt vagyunk, szórakozunk, a házimunkát pl felesben oldjuk meg. Egyikünk se cselédje a másiknak. Ez a jelenség pl akkor van, ha szarul választ valaki pàrt. Egy lusta szar alakkal pl én egy percig se lennék együtt, nekem ez alap dolog, másoktól meg rendre hallom, / olvasom, hogy a nő csinál mindent munka/ akár gyerek mellett, a pali meg tesped. Hát aki ilyennel van együtt, és tűr, azt nem tudom sajnálni. Lépjen ki, vagy szokja meg rinya helyett.

32/F, 35/N

2021. dec. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!