Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Az emberfia foleg ha ferfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aniko49 kérdése:

Az emberfia foleg ha ferfi miert kotelezi el magat egy hazassagban?

Figyelt kérdés
Erdekelne a sajat velemenyed hogy miert voltal,vagy hazassagparti.

#nosules
2021. dec. 1. 18:47
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
59%
Én kishitűségből. Már házasság előtt is rengeteget szenvedtem, azóta még többet. A mai napig azt érzem h értéktelen hulladék ember vagyok minden téren, ezt érdemlem. Egyébként bele fogok pusztulni, már azt várom hogy legyen már vége.
2021. dec. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:
Kedves 31 valami nagyon nincs rendben korulotted de erre te kell rajojj hogy lehet megoldani es hogy erezheted magad teljes erteku embernek.Minden lehetseges csak akarni kell.
2021. dec. 9. 10:16
 33/40 anonim ***** válasza:
59%

17. Azért ne tartsunk már ott, hogy egy házassággal a férfi csak nyerhet, a nő meg veszíthet. Érdekes, hogy körülöttem lévő házasságokban meg a férfi 100X többet tesz bele mint munka, pénz, érzelem. Akkor én meg mondjam azt, hogy a házasság a szex halála egy férfinek? Vannak ilyenek is, meg olyanok is. Tovább megyek! Ma már nagyon sok értelmes nő piszkosul megnézi hogy a jövendőbelije mennyire érett egy házasságra! Mire gondolok? Egzisztencia, ami tükrözi azt, hogy mennyire életképes az életben. Megnézi azt, hogy mentálisan nem-e defektes, azaz hosszútávon érzelmileg működőképes lesz-e a házasság.


Magam részéről ha elítélni nem is, de sajnálom azokat, akik vakrepüléssel, pusztán szerelemből házasodnak! Na meg ott vannak a gazdasági érdek közösségek is, akik meg pénzügyi megfontolásból házasodnak. Semmivel sem rosszabb mint ha valaki szerelemből házasodik, ugyanis ész érvek alapján is le lehet élni igen jól egy életet. Attól hogy valaki nem szerelmes csak szereti a másikat, és így vonzódik hozzá, szerintem hosszú távon sokkal tartósabb kapcsolatot eredményez, ráadásul sosem volt rózsaszín köd, ami elhomályosította volna a realitás érzékét. Persze, kinek mi, aztán garancia nincs semmire sem.


Én szerettem volna szerelemből párkapcsolatot majd házasságot. Sosem jött össze egyik sem, túl realista nőkkel hozott össze az élet. 24 éve vagyok házas és nem panaszkodom, válni sem szerettem volna soha.

2021. dec. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 A kérdező kommentje:
Kedves 33 as en a hazassagot ugy latom es lattam mindig hogy en megszeretek ,szerelmes leszek egy ferfiba es nem tudom nelkulle elkepzelni az eletem azert megyek ferjhez hozza.De ozvegysegem alatt eleg sok ferfi valotta be hogy nem szerelembol hazasodott,es miota ozvegy vagyok nem talaltam senki komolyat ezert elkezdtem azt gondolni hogy a ferfiak nem szerelembol hazasodnak hanem erdekbol.Ezert volt a kerdes mert akkor a hatralevo eletemben nem is fogok szerelmet keresni ha a ferfiak csak erdekbol hazasodnak ezt akrtam megtudni itt hogy mi az igazsag nem azt hogy a hazassagon belul milyen a munkabeosztas.
2021. dec. 9. 11:33
 35/40 A kérdező kommentje:
Engemet senki se szeressen erdekbol hanem magam miatt, maskulonben nem erdekel az egesz.Ennyi.
2021. dec. 9. 11:36
 36/40 anonim ***** válasza:
31%

Az a helyzet, hogy a szerelemhez kell egy erős szexuális vonzalom is. Valljuk be, egy átlagos nő vagy férfi nem hordoz erős szexuális kisugárzást, csak akkor, ha a másik fél pontosan olyat keres mint ő. Én is keresgethettem olyat ami engem vonz, csak sajnos fordítva ez nem működött. A párválasztás is egy csalóka szó, ugyanis nem választunk sok-sok jelentkező közül, hanem vagy elfogadjuk azt aki van, vagy nem. Akik sokáig egyedül vannak, azok kompromisszumot kell hogy kössenek, de ez a kompromisszum sokszor alapjaiban öli meg a szerelmet. Marad a szimpátia. Jobb esetben ez fejlődhet szerelemmé.


Én úgy voltam vele, hogy idővel már nem hittem benne hogy kölcsönösen működni fog nálam a szerelem, így szimpátia alapján döntöttem. Persze vannak dolgok amiket nem kapok meg, de az idő az megy. Majd erre sokan negyven felett jönnek rá, akkor meg már elment a termékeny időszak, képletesen is, meg valóságban is. Persze ki hogy dönt.

2021. dec. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:
Eros szexualis vonzalom???az volt de mas se(mindket oldalrol45 felett!!)
2021. dec. 9. 11:59
 38/40 anonim ***** válasza:
59%
:D Hát 45 felett elhiszem hogy csak az van! Én is 45 felett vagyok, de mást nem is keresnék egy nőben csak azt! 24 év házasság után felüdítő lenne megint szexelni. Ugyanis mi már évek óta nem csináljuk, egyszer csak a feleségemnél bekattant az, hogy ő leteszi a lantot. Sem velem, sem mással. Hogy én ehhez mit szóltam? Nem igazán érdekelte, sőt, kijelentette hogy ne is próbálkozzak, mert az szexuális zaklatásnak veszi. Miért alakult így? Passz. Semmi baj nem volt, sőt nagyon is mintaszerűen éltünk. Bocsánat, az indoka az volt, hogy egyszerűen nem kívánja a szexet, nullára esett vissza a libidója. Azóta a szex mint beszédtéma, vagy akár utalás rá, vagy akár egy filmben megjelenik, az nála kiveri a biztosítékot. Szóval 45 felett én is maximálisan meg lennék elégedve azzal, ha egy nő is csak a szexet keresné. Sajnos ezzel a problémával elég sok korombeli férfi küzd. A prosztatarákban is nagyban bűnösök a feleségek is, csak hát nagyon kevesen vállalják be a férfiak közül azt, hogy otthon bizony már régóta nincs szex. Sőt, megfigyelésem hogy uralkodó, agresszív, semmirekellő férfiakkal ezt a húzást nem nagyon teszik meg a nők vagy a feleségek.
2021. dec. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 A kérdező kommentje:
Kedves 38 as az nallam ki volt es ki lenne zarva hogy bekanttanjak hogy nem,nallam forditva volt mikor 40 felett a legperzselobb vagyaim voltak akkor a ferjem lebetegedett es nem volt kivel.Aztan 48 evesen ozvegy maradtam.Eleinte eszembe se volt szerelmet keresni ki akartam tombolni magam es megkapni mindent amit nem kaphattam meg szexualisan az utolso 3-4 evben.Ment ez vagy 5-6 evet de mostmar sajnos vagy nem sajnos bealt a klimax es mostmar szerelem bratsag nelkul nem megy .Azt nem mondom hogy eggyaltalan nem,de erzelem nelkul mar nem megy.Aztan ebbol a sokfajta valaszbol amit kaptam egy dolgot vontam le espedig azt hogy a ferfiakat nem lehet beskatulyazni mindegyik egy kulon vilag tehat elofordulhat hogy meg ebben az eletben megtalalom a zsakom foltjat ha nem is azok kozzul akik itt valaszoltak,de persze nem is ez volt a celom!:)Nem modom hogy ferjhez akarok menni de vagyom egy olelesre ,vagyom valakinek az erdeklodesere aki megkerdezi milyen volt ma a napod ,ilyen apro kedves erdeklodo kerdesekre es aki nem lep le egy honap szexualis eggyuttlet utan akinek jo velem es forditva.
2021. dec. 9. 22:23
 40/40 A kérdező kommentje:
Azonkivul kedves 45 os nem azt kerdeztem igy nosen mit csinalnal plane ha meg hazassagba lesz.Ha mar elmondtad az lett volna az igazi valasz hogy mikor a kedves felesegedet elvetted mi vezerelt a szerelem vagy masegyeb .De nem a kerdesre valaszoltal.Azonkivul nem csak nos emberek elnek a foldon van eleg szingli az en korosztalyomban es afelett(59 vagyok).En hiszek abban hogy a zsak megtalalja a foltjat ha meg nincsen olyan folt ami nekem kellene akkor inkabb egyedul.
2021. dec. 9. 22:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!