Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek! Ha a férjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek! Ha a férjetek (40+-os) heti 1X hétköznap a zenekarával próbálna délután kb 4 órát, hozzávágnátok a fejéhez, hogy gyerekes? Hogy azt képzeli még mindig 18 éves?

Figyelt kérdés
Ma ezt kaptam a fejemhez meg, hogy nem foglalkozom eleget a családdal.

2021. dec. 24. 23:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
A felesegnek is van heti 1x 4 szabad oraja?
2021. dec. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Lenne, mert pl délelőtt is otthon van, nem dolgozik. Meg a férjével is meg tudná beszélni. Mert a gyerekek már iskolások.
2021. dec. 25. 00:05
 3/21 anonim ***** válasza:
77%
Általában az van, hogy irigy hogy te valamiben lefoglalod magad és közben még jó kedved is van, élvezed. Ezzel a bántással tehát az a célja, hogy te is olyan nyomorúságos legyél, mint ő (ő gondolja, érzi így magáról).
2021. dec. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Ahha, értem. Köszönöm a választ. Azért tettem fel igazából a kérdést, mert egy kivülálló véleményét is szerettem volna megtudni.
2021. dec. 25. 00:12
 5/21 anonim ***** válasza:
93%
En azt gondolom, hogy heti egyszer 4 ora az semmi. Ennyihez jogod van. Ajanld fel, hogy a feleseged is menjen kikapcsolodni. Fizesd be egy masszazsra vagy barmire hogy erezze, hogy neki is jot akarsz.
2021. dec. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
88%

Én nő vagyok és a másik oldal: én járok heti 2,5-6 óra zenekarra (a hossz attól függ, hogy készülünk-e nagyobb fellépésre). Párom tolerálja. Egyrészt örül, hogy van hobbim, másrészt így ismert meg, hogy a zenekar része az életemnek.

Szerintem heti 4 óra hobbija nem sok. Napi 4 már lehet, hogy az lenne, ha nem hivatásos zenész.

2021. dec. 25. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ehhez tudni kéne, hogy amúgy a feleségednek mennyi szabadideje van és mennyi időt töltötök együtt. Engem pl. mindig akkor kezd el irritálni a férjem hobbija, ha azt érzem, hogy nem tölt velem időt.
2021. dec. 25. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2021. dec. 25. 07:05
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem vágnék ilyet a fejéhez, örülnék, hogy valami olyat csinál, amit szeret, amiért lelkesedni tud, és ami neki feltöltődés.


(Feltéve persze, hogy emellett is van elég időnk egymásra, és van egy egészséges munkamegosztás a gyerekekkel és a háztartással kapcsolatos teendők terén.)


Mondjuk ha a feleséged nem dolgozik, és van elég ideje saját magára, akkor még kevésbé értem, hogy így viszonyul ehhez a kérdéshez.


Vele lenne érdemes beszélgetned arról, hogy igazából mi miatt ellenzi.

2021. dec. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Karácsonykor is? Mert akkor ne csodálkozz, ha kiakadt.
2021. dec. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!