Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Normális dolog 8-10 megcsalás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog 8-10 megcsalás és egy 2 éves viszony után azzal takarózni, hogy semmi érzelem nem volt benne, neki csak szex, de engem szeret, rólunk akar gondoskodni?

Figyelt kérdés

7 éve vagyunk együtt férjemmel. 2 kisgyermekünk van (3ésfél, 2éves). Abszolút boldog kapcsolat volt, úgy éreztem, hogy életem szerelme. A második gyerkőc születése előtt érzelmileg és szexuálisan egy kicsit eltávolodtunk. Volt szex, de már nem annyi, az egymás iránti szerelem kimutatása gyengébb lett.

Nagyjából a szülés előtt 4 héttel lebukott, hogy egy 20 éves kolléganőjével szexchatel. Kimagyarázta, hogy nem csalt meg. Volt még jó pár jel (óvszer eltűnés, fura üzenetek), de én mindent elhittem. Majd a gyerkőc születése után is rengeteg telefonnal elfordult chatelés volt, kitörölt üzenetek, titkolózás. Természetesen én lettem, aki tönkreteszi a kapcsolatunk a bizalmatlanságommal és ellenőrizgetéssel. Meguntam és elkezdtem nyomozni, ekkor kiderült, hogy a kapcsolatunk első 4 évében 8-10 férfival csalt meg (ekkor tudtam meg, hogy biszex). Kértem, hogy mondja meg, hogy megcsalt e kolléganőjével, mert már minden mindegy. Azt mondta nem. Ekkor úgy döntöttem, hogy megbocsátok, folytassuk. (Azt hiszem a családi hozott minták miatt tettem, anyám 15 éve él boldogtalanul apám mellett) Elfogadtam, hogy a férfi oldal azért volt, mert azt nem tudom megadni. Azóta eltelt egy év....nem tudtam megbocsátani, a bizalmat nem tudtam visszaépíteni irányába. Úgy érzem, hogy már nem tudom ebbe a kapcsolatba 100%-san önmagam beleengedni. Nem tudok már boldog lenni mellette.

El is mondtam neki a döntésem, hogy nem szeretném tovább folytatni. A sors hülye iróniája, hogy közben megismertem valakit, aki iránt elég mély érzéseim lettek és viszont is. (érzelmi megcsalás történt a részemről, hiszen a döntésem kimondása előtt lettem szerelmes, de a döntést már hamarabb meghoztam, minthogy őt megismertem).

Ekkor minden mindegy alapon végre volt benne gerinc és elmondta, hogy amúgy egy 2 éves viszonya van a kolléganőjével, ami még tart.

De ő amúgy bennünket szeret és rólunk akar gondoskodni. Neki ez csak szex, az érzelmei irántunk vannak, ő ezt külön tudja választani. És most azt érezteti, hogy én vagyok a hibás, mert szerinte nem is szerettem igazán, ha nem tudok megbocsátani. Szerinte ő jobban szeret, mert még mindig engem akar.

Én monogám vagyok/voltam, ő mint utólag kiderült nyitott kapcsolat hívő, de meg tudna változni (szerintem egyikünk sem tudna olyan kompromisszumot, ami mindkettőnknek jó).

Mi is a kérdésem....talán az, hogy normális az, hogy engem okol a házasságunk végéért, mert más a gondolkodásom, mint az övé?



2022. jan. 25. 13:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
87%
Ez elég vicces így kívülről. És még ő zsarol?
2022. jan. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
92%

Én azt látom így kívülállóként, hogy köztetek a kezdetektől fogva nincs normális kommunikáció. Élitek az életeteket együtt, még gyereket is vállaltok, holott azt sem tudjátok egymásról, hogy ki kihez vonzódik, meg hogy milyen kapcsolatot preferál?

Ráadásul gyereket vállalni úgy, hogy érezhetően romlott a kapcsolat? Ne haragudj, de szerintem jobb lenne ezt az egészet végleg elengedni. Ha ennyiszer megcsalt akkor ezen a viselkedésen később sem tud változtatni. Illetve itt nem arról van szó, ki a kibás, meg ki kit okol, hanem, hogy teljesen más a világnézetetek. Nagyon szomorú, hogy minderre 7 év és 2 gyerek után kell rájönni...

2022. jan. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy szakításnál, válásnál mindig megpróbálja a két fél egymásra húzni a dolgot. Mert, könnyebb, ha nem én csesztem el, ha nem magamra kell haragudni. Ilyen egyszerű.
2022. jan. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

2-es. Teljesen igazad van. Totál más a világnézetünk. És ezt az elején el kellett volna mondania. Mert én sosem titkoltam, hogy monogám vagyok és nem léptem még félre senki mellett. Ő azt hitte, hogy a kapcsolatunk majd eljut egy olyan szintre, ahol már minden megbocsátható, mert a szerelem fontosabb.

A kapcsolatunk, ahogy írtam a 2. terhesség alatt kezdett el megromlani.

Szar kimondani, hogy valójában mi össze se illettünk. Úgyhogy volt 5 csodás évünk. Majd kihulltak a dolgok a szekrényből...

2022. jan. 25. 14:58
 5/24 anonim ***** válasza:
51%
Biztosan azért nem mondta el mivel talán te annyira hirdetted a monogámiát hogy ezek után félt elédállni. Nyilván ezzel nem azt akarom mondani hogy te vagy a hibás, csak próbálom fejtegetni az okokat
2022. jan. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
5, ez, ha valóban így van (valószínűleg igen) szerintem csak még rosszabb színben tünteti fel a kérdező párját. Elvégre, ez tudatos félrevezetés. Mind a biszexualitás kapcsán, mind a nyitott kapcsolat iránti érzései kapcsán.
2022. jan. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
76%

6!

Elképzelhető!

Azonban az is lehet, hogy a kérdező párja szégyellte ezeket a vágyakat, így inkább elnyomta magában. Bár ezt főképp csak a biszexualitását illetően gondolnám

2022. jan. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Irígykedik csak valszeg hogy normalis kapcsolatod lesz es legszivesebben elrontanw
2022. jan. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
*elrontaná
2022. jan. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Szóval van egy langyos férjed aki megdugatta magát pár pasival, utána éveken keresztül a szemedbe hazudott és kefélte melletted meg a 2 gyerek mellett a kolléganőjét és még ezek után is elhiszed amit mond??? Naiv vagy nem is kicsit. Ez nem apa, férj és férfi. Kuka. Ha van olyan aki normális akkor hajra, de innen menekülj.
2022. jan. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!