Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Normális dolog 8-10 megcsalás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog 8-10 megcsalás és egy 2 éves viszony után azzal takarózni, hogy semmi érzelem nem volt benne, neki csak szex, de engem szeret, rólunk akar gondoskodni?

Figyelt kérdés

7 éve vagyunk együtt férjemmel. 2 kisgyermekünk van (3ésfél, 2éves). Abszolút boldog kapcsolat volt, úgy éreztem, hogy életem szerelme. A második gyerkőc születése előtt érzelmileg és szexuálisan egy kicsit eltávolodtunk. Volt szex, de már nem annyi, az egymás iránti szerelem kimutatása gyengébb lett.

Nagyjából a szülés előtt 4 héttel lebukott, hogy egy 20 éves kolléganőjével szexchatel. Kimagyarázta, hogy nem csalt meg. Volt még jó pár jel (óvszer eltűnés, fura üzenetek), de én mindent elhittem. Majd a gyerkőc születése után is rengeteg telefonnal elfordult chatelés volt, kitörölt üzenetek, titkolózás. Természetesen én lettem, aki tönkreteszi a kapcsolatunk a bizalmatlanságommal és ellenőrizgetéssel. Meguntam és elkezdtem nyomozni, ekkor kiderült, hogy a kapcsolatunk első 4 évében 8-10 férfival csalt meg (ekkor tudtam meg, hogy biszex). Kértem, hogy mondja meg, hogy megcsalt e kolléganőjével, mert már minden mindegy. Azt mondta nem. Ekkor úgy döntöttem, hogy megbocsátok, folytassuk. (Azt hiszem a családi hozott minták miatt tettem, anyám 15 éve él boldogtalanul apám mellett) Elfogadtam, hogy a férfi oldal azért volt, mert azt nem tudom megadni. Azóta eltelt egy év....nem tudtam megbocsátani, a bizalmat nem tudtam visszaépíteni irányába. Úgy érzem, hogy már nem tudom ebbe a kapcsolatba 100%-san önmagam beleengedni. Nem tudok már boldog lenni mellette.

El is mondtam neki a döntésem, hogy nem szeretném tovább folytatni. A sors hülye iróniája, hogy közben megismertem valakit, aki iránt elég mély érzéseim lettek és viszont is. (érzelmi megcsalás történt a részemről, hiszen a döntésem kimondása előtt lettem szerelmes, de a döntést már hamarabb meghoztam, minthogy őt megismertem).

Ekkor minden mindegy alapon végre volt benne gerinc és elmondta, hogy amúgy egy 2 éves viszonya van a kolléganőjével, ami még tart.

De ő amúgy bennünket szeret és rólunk akar gondoskodni. Neki ez csak szex, az érzelmei irántunk vannak, ő ezt külön tudja választani. És most azt érezteti, hogy én vagyok a hibás, mert szerinte nem is szerettem igazán, ha nem tudok megbocsátani. Szerinte ő jobban szeret, mert még mindig engem akar.

Én monogám vagyok/voltam, ő mint utólag kiderült nyitott kapcsolat hívő, de meg tudna változni (szerintem egyikünk sem tudna olyan kompromisszumot, ami mindkettőnknek jó).

Mi is a kérdésem....talán az, hogy normális az, hogy engem okol a házasságunk végéért, mert más a gondolkodásom, mint az övé?



2022. jan. 25. 13:52
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
16, a gond az, hogy olyanok kárán szórakozol, akik pont nem érdemlik meg. El hiszem, hogy szar volt pofára esni, de átestél a ló túl oldalára...
2022. júl. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
0%

21. Az élet semleges. Az ég világon senkit sem érdekel más élete, a jótékonykodás ismeretlenül is önző dolog. Minden az egyénről szól, így a kérdező is a maga örömét kereste egy másik emberbe, aki meg a saját örömét kereste megint egy másik emberbe. Ennyi a történet, de igazából mindenkinek az élete az önön beteljesülése körül forog.

Ez sem nem jó, sem nem rossz.


Ha az én életem jó, az igazából mást nem érdekel, ha rossz, az se igazán. Ismeretlenek számára meg teljesen érdektelen. Sőt, ami nekem rossz az másnak jó, ami nekem jó, az másnak rossz.

A szeressünk mindenkit, mindenkit fogadjunk el meg számomra süket duma, mert az ember eredendően egoista. Azaz számításból vagy félelemből szeret, ha már az érdekei nem úgy kívánják, akkor meg vált. Egy párkapcsolatnál nem is kell önzőbb dolog, bár ez igazából genetika. A DNS tovább örökítéséről szól, a fajfenntartás ösztönéről. A család meg arról, hogy az utódot biztonságban tudja. Tehát a DNS-eit hordozó utódjáét. A kor embere már ezen is túllépett, sokakat még a saját utódja sem érdekli, csak a fizikai örömök hajszolása. Ebben a játékban a nők ugyanolyanok mint a férfiak. Az érzelmeket sem kell túl dimenzionálni, ez a marketingje a természetnek, hogy szépen becsomagolja azt, ami első ránézésre túl kegyetlen.


A félrelépés mentes kapcsolatok oka a legtöbb esetben a lehetőség hiánya. Akikre azt mondják hogy gerinces férfi vagy nő, őket is csak a saját önzőségük teszi azzá, a miértekről már fentebb írtam.

Egyszerű halandó aki a rózsaszín hazugságokba akar hinni, az ezt az egészet úgy sem érti meg, de nem is akarja, mondjuk jogosan.

2022. júl. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet veletek kérdező?
2023. febr. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Ha az en csajom megtudna, h ferfi letemre biszex lennek es meg meg is csaltam volna a t.k.met levagna de legalabbis ugy dobna ki mint macskat xarni.:))))

Szerencsere 200% hetero vagyok es monogam.

2023. okt. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!