Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Normális dolog 8-10 megcsalás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog 8-10 megcsalás és egy 2 éves viszony után azzal takarózni, hogy semmi érzelem nem volt benne, neki csak szex, de engem szeret, rólunk akar gondoskodni?

Figyelt kérdés

7 éve vagyunk együtt férjemmel. 2 kisgyermekünk van (3ésfél, 2éves). Abszolút boldog kapcsolat volt, úgy éreztem, hogy életem szerelme. A második gyerkőc születése előtt érzelmileg és szexuálisan egy kicsit eltávolodtunk. Volt szex, de már nem annyi, az egymás iránti szerelem kimutatása gyengébb lett.

Nagyjából a szülés előtt 4 héttel lebukott, hogy egy 20 éves kolléganőjével szexchatel. Kimagyarázta, hogy nem csalt meg. Volt még jó pár jel (óvszer eltűnés, fura üzenetek), de én mindent elhittem. Majd a gyerkőc születése után is rengeteg telefonnal elfordult chatelés volt, kitörölt üzenetek, titkolózás. Természetesen én lettem, aki tönkreteszi a kapcsolatunk a bizalmatlanságommal és ellenőrizgetéssel. Meguntam és elkezdtem nyomozni, ekkor kiderült, hogy a kapcsolatunk első 4 évében 8-10 férfival csalt meg (ekkor tudtam meg, hogy biszex). Kértem, hogy mondja meg, hogy megcsalt e kolléganőjével, mert már minden mindegy. Azt mondta nem. Ekkor úgy döntöttem, hogy megbocsátok, folytassuk. (Azt hiszem a családi hozott minták miatt tettem, anyám 15 éve él boldogtalanul apám mellett) Elfogadtam, hogy a férfi oldal azért volt, mert azt nem tudom megadni. Azóta eltelt egy év....nem tudtam megbocsátani, a bizalmat nem tudtam visszaépíteni irányába. Úgy érzem, hogy már nem tudom ebbe a kapcsolatba 100%-san önmagam beleengedni. Nem tudok már boldog lenni mellette.

El is mondtam neki a döntésem, hogy nem szeretném tovább folytatni. A sors hülye iróniája, hogy közben megismertem valakit, aki iránt elég mély érzéseim lettek és viszont is. (érzelmi megcsalás történt a részemről, hiszen a döntésem kimondása előtt lettem szerelmes, de a döntést már hamarabb meghoztam, minthogy őt megismertem).

Ekkor minden mindegy alapon végre volt benne gerinc és elmondta, hogy amúgy egy 2 éves viszonya van a kolléganőjével, ami még tart.

De ő amúgy bennünket szeret és rólunk akar gondoskodni. Neki ez csak szex, az érzelmei irántunk vannak, ő ezt külön tudja választani. És most azt érezteti, hogy én vagyok a hibás, mert szerinte nem is szerettem igazán, ha nem tudok megbocsátani. Szerinte ő jobban szeret, mert még mindig engem akar.

Én monogám vagyok/voltam, ő mint utólag kiderült nyitott kapcsolat hívő, de meg tudna változni (szerintem egyikünk sem tudna olyan kompromisszumot, ami mindkettőnknek jó).

Mi is a kérdésem....talán az, hogy normális az, hogy engem okol a házasságunk végéért, mert más a gondolkodásom, mint az övé?



2022. jan. 25. 13:52
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Nem.
2022. jan. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Esküszöm megmutatom a feleségemnek a kérdést.

Ő azért veszekszik velem, mert sok időt elvesz a családtól a másoddiploma:D

2022. jan. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
0%
Megérdemled... Csak szegény szív már megint a te életképtelenséged miatt.
2022. jan. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
*gyerek
2022. jan. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Remélem nem komoly a kérdés. Nyilván nem szeret ha melletted másokkal kefél, teljesen egyértelmű. Ráadásul még van pofája téged okolni amiért normalis vagy és nem akarsz össze- vissza dugni minden jöttmenttel mikor házasságban élsz? Hát ez egy rossz vicc.

Hagyd a francba, találsz százszor jobbat ennél, és még megalázni sem fog egy normális fèrfi!

Nektek soha nem lett volna szabad összeházasodni. 2 hét után esküdtetek meg, hogy ennyire nem ismerted?

Ja és nem, az ilyen soha nem vàltozik meg!

2022. jan. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
10%

Hááhhhh! Életem szerelme! Na innentől kezdve egy vicc vagy. Ilyen nincs! Én megmondom őszintén élvezettel olvasok ilyen írásokat. Imádom amikor ezek a nagy szerelmes nők pofára esnek. Igen, bizony gonosz vagyok és kárörvendő! Miért? Mert én férfiként tettem meg mindent, majd azon kaptam magam hogy mindennel büntetve vagyok. Már ott tartottunk hogy a személyem volt megalázva mindennapos szinten. Jajjj de jó olvasni amikor a nők is végig nyalják a padlót! Persze ti szerelmesek voltatok, megtaláltátok a húúúúúúú de nagy Ő-t. :D :D :D


Remélem a következő nagy szerelmed is porba tapos... meg az az utáni is! :)


Ti nők annyira értitek a dolgokat hogyan kell kiválasztani a tökéletes férfit! Aztán sorozatban bukjátok be a dolgot! Neeeeeem, nem is kell a normális, ragaszkodó, céltudatos férfit választani! Válasszátok azt, akire nedvesedik a bugyi! Majd az lesz nektek a hűség netovábbja.


Köszönöm a kérdésed, legalább okoztál egy kis örömöt. Ha legközelebb is ilyen helyzetbe kerülsz, légyszi írd már meg! Előre is köszönöm!

2022. jan. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%

12. Minek a másod diploma? Én család mellett tettem le még +2-őt, a karrieremben már elég magas szintet értem el, mindent megadok a családnak, anyagi, érzelmi és erkölcsi szinten, mégis egy hajléktalant többre néznek mint a feleségem engem. Nálunk alap a szexmegvonás, ami minimum 3 hónap. Kell a bünti, hiszen vmit hibáztam. Telefonon csak akkor hív ha valamit intéznem kell. a 24 órából 4-6 órát alszom, 4 órát utazom, 1 órát táplálkozom, a többi munka. Erre azt mondja a feleségem, hogy minden férfi ezt csinálja, ez a természetes. :D Diplomás értelmiségi létemre kitanultam még két szakmát, "szabadidőmben" ezeket hasznosítom. Foglalkozom a gyerekkel, bevásárolok, főzök, takarítok. Erre a feleségem nyögi be minden este hogy ő már 8 óra után nagyon fáradt és álmos. Ja, és még le is hord, hogyminden mozdulatomban a szexet látja, azaz hogy én mindig csak a szexet akarom. Szóval álljak már le. Ha megborotválkozom: szex. Ha zuhanyzok: szex. Ha főzök: szex. Most arra szokott rá hogy ha bármit csinálok, hozzáteszi, "biztos azért csinálom, hogy szexelni akarok"! Ez pedig már nagyon frusztrálja, állítsam már le magam! :D :D :D Miről? :D


Nem tudom nálatok hogy van, de egy férfi a csillagokat is lehozhatja, ha a nője egy frigid buta nő, akkor lehet neked 10 diplomád is, akkor is csak szenvedés lesz az életed.


Azt kell csinálni mint a kérdező férje. Mindenkit meg kell dugni akit vonzónak találsz és nem fut el. Rövid az élet, egy párkapcsolat meg a láncokról és a megalázásról szól.

2022. jan. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
16. Ez legyen a legnagyobb örömöd az életben, más csalódása. Nem érdemelsz többet. A sors már gondoskodott is róla:)))))
2022. jan. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
0%
18. Hát ja! Nekem is legyen már egy kis örömöm. Én inkább fordítok a dolgon: ha 25 kőkemény önfeláldozását a sors halállal jutalmazza, akkor a végére már tét nélkül, hátradőlve hagy lássam már azt, hogy másnoknak is rossz. Nem hiszek már a jóban, a rosszban. Nincs semmi sem.
2022. jan. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Na, ez a buli meghalt.
2022. febr. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!