Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyire nézed ezeket a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nézed ezeket a szempontokat mikor házasságon gondolkodsz?

Figyelt kérdés

Annak hogy hogyan vezeti a háztartást, mennyire figyel a környezetére és hogy mennyire rugalmas a munka esetén.


Nem csak rá hárul a háztartás de azért amikor otthon van heteket jó lenne h ha már otthon van legalább felporszívózna magától és ne kelljen szólni pl,


Jó lenne ha elpakolná a cuccait és nem hetekig lenne ott ahol ( pl a samponjait a felmosó vödörbe tartja, ahelyett h a polcon osszepakolná a cuccait)


Állandóan fáradt stb meg mennyit dolgozik, ( tény dolgozik), de mi lesz ha gyereke lesz?- annál nem csinálhatja h nem látom el, vagy most nem takarítok mert fáradt vagyok..


Félek az lenne a kifogás h a gyerek miatt nincs időm, mert most az a kifogás h majd ha lesz időm, ha még van ( mindegy mennyi) akkor eszébe se jut h akkor foglalkozik amivel elmaradt és csak a tv , telefon..



Hiába mondtam ezeket a kételyeket a házassággal kapcsolatban, ő csak azon kattog h mit bizonyítson még nekem h megkérjem a kezét.. de ott tartunk h ezek a szokásai kezdik kiölni az érzelmeket..


Vagy hülyeség h ezeket is nézem házasság előtt??

35f


2022. febr. 15. 16:55
 1/10 anonim ***** válasza:
59%

Dehogy hülyeség, sőt...

Nőként írom - ilyen típusú férfihoz sem mennék hozzá, nem is élnék vele. Nőben meg nekem ez egyenesen taszító.

2022. febr. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Mivel annál több eszem van, hogy házasodjak, ezért csak párkapcsolat és együttélés szempontjából nézem ezeket: Igen, nézem azt, hogy a másik mennyire igényes magára és a környezetére. Ha ez nem okés, akkor a közös élet felejtős.
2022. febr. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem vezetek külön listát, hogy miknek kell teljesülnie ahhoz, hogy hozzámenjek valakihez, az összképet nézem, de úgy általánosságban én azt mondanám, hogy ha valakiben nem vagy biztos, magadtól nem akarsz házasodni, akkor ne tedd csak azért, mert a másik már hisztizik miatta. Ha most folyamatos konfliktus van a ház körüli teendőkkel kapcsolatban, akkor garantáltan ez lesz később is. Sőt, inkább rosszabb. Ha te ezt nem tudod elfogadni és nem akarsz így élni, akkor inkább szakítsatok és keress olyat, akivel jobb és akivel te is szívesen lennél együtt.

Feltételezem, hogy már többször is beszéltél vele ezekről és mégse volt tartós változás, szóval kár arra várni, hogy egyszer csak hirtelen rendszerető lesz és igényesebb a környezetére.

2022. febr. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Jaj minel tobbet rápakolni a nőre hogy ne kelljen neked semmit csinalni.
2022. febr. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Na mi van, nem tetszettek a válaszok az előző kérdésnél?
2022. febr. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%

Te vagy az a faszi aki az anyjáék kisboltjában dolgozik és egyfolytában a két helyen dolgozó barátnőjét cseszegeti, hogy nem takarít eleget?

Rég jártál erre. =D

2022. febr. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%

Hali koma.

Szakíts már a nyomorult lánnyal!

2022. febr. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedtem olyan 26 éves pasival, akinek az anyja még elé tette a kaját, és arról panaszkodott nekem, hogy a vacsora az ebéd megmelegítva, mert az anyja süteményt csinált holnapra a szülinapjára egész délután... itt úgy azért elgondolkodtam.
2022. febr. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy te nem fogsz dönteni, te csak sodródsz. Amennyit panaszkodsz erre a nőre, igazából össze se kellett volna jönnöd vele, mert semmilyen szempontból nem felel meg neked. Te se tudod, hogy minek vagy még vele együtt, de nem fogsz szakítani.

Ő se szakít, és a folyamatos szekálásoddal se fog leállni.

Mivel nem mondod ki kereken soha, hogy nyuszi, én az életben nem veszlek el és gyereket se csinálok, úgyhogy vagy jó, ami van, vagy lehet ballagni, így ez a szerencsétlen hülye azt hiszi, hogy el fogod venni és lesz gyerek. Erre vár. Addig marad az életedben, amíg megkapja, amire vár.

Mivel te meg gyáva vagy és hazug, így szépen el fogod venni, hogy abbahagyja a követelőzést. Ugyanúgy lesz gyerek is.

Te meg egy életen át írod a sirámaid, hogy a feleséged egy lusta tehén.

2022. febr. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
32%

Hazimunkat egyaltalan nem nezem mivel en vagyok a no, azt en fogom csinalni

Viszont olyan ferfi aki elvarja h dolgozzak,,nekem nem palya

Nokent nem az a dolgom sztem hanem gondoskodni a csaladrol

2022. márc. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!