Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti hogyan választottátok ki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan választottátok ki, milyen szempontok alapján, hogy hol telepedjetek le Mao-on belül?

Figyelt kérdés

Hamarosan lakásvásárlás elé nézünk,de még egyelőre csak nézegetjük,hogy hova lenne érdemes költözni.

Anyósom már pedzegeti,hogy költözzünk a községükbe.

Ők Komárom-Esztergom megyében laknak. Sajnos a munkalehetőség is kevés,mert Esztergom és Dorog is anyagilag rossz helyzetben van,tele adóssággal.

Mi még nagyon fiatalok vagyunk,szeretnénk élni és ott a környéken semmit nem lehet csinálni, Esztergom is ki van halva,semmi élet még hétvégén sem. Egyébként most Budapesten lakunk albérletben és itt is dolgozunk is. Mindenképpen Pesten dolgoznánk továbbra is.

Ott olcsóak a házak,de amint írtam munkát alig talál az ember. Ráadásul a szüleim Pesten laknak,akkor meg tőlük lennénk távol,szóval valami köztes megoldást szeretnénk.


Ti hogy döntöttetek anno?


Tudom rengeteg szempontot kell számításba venni. Vidékben is gondolkozunk, igazság szerint Göd is felmerült.


2015. jan. 12. 16:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
66%
ha Pesten dolgoztok, akkor vagy Pesten vagy Pest közvetlen környékén gondolkoznék.
2015. jan. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%

Égnek áll a hajam, ha valaki Mo. helyett Mao-t ír...


Egyébként Pesten dolgoztok, ott éltek, akkor nyilvánvalóan ott kéne maradni, mert az inga -habár x időnél még élhető- sosem jó.

Azért, mert az ő szülei Esztergom környékén laknak, azért nem kell a:

- Te szüleidet otthagyni

- A munkátokat otthagyni

- A meglévő lakásotokat otthagyni. (Oké, nemsokára költöztök.)

2015. jan. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
62%
Olyan helyet válasszatok, ami közel van a munkahelyetekhez és jó a közlekedés (pl több lehetőség is van: busz és vonat, bkv, hév...). Én Budapesten maradnék, de ti tudjátok, hogy társasházban szeretnétek-e lakni vagy kertesben, mennyit akartok utazni.
2015. jan. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%
Mi másfél hónapja költöztünk el férjemmel, Dél Kelet Mo-ról mert nagyon szegényes arra a környék a munka sem nagyon van. Kizárólag a több, jobb munkalehetőség miatt költöztünk Pestre, itt vettünk lakást, ezért jól megfontoltuk, de azt kell mondjam nem bántuk meg, mindkettőnknek lett munkája 2 héten belül, a lakás szuper, úgyhogy nekünk ez volt a szempont. Sajnos a családunk messze vannak így, de hát a saját külön kis családunkról kell gondoskodni és ez ott nem ment.
2015. jan. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Mi is Komárom-Esztergom megyében lakunk, pontosabban Tatabányán, a párom pesten dolgozik, én meg ott tanulok. Nekünk egyszerű a bejárás vonattal, van itt minden, lakás is a pénztárcánkhoz mérten, így mi itt maradunk.
2015. jan. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ha itt dolgoztok Pesten, akkor itt kell maradni, az elsődleges szempont mindig a munka legyen, a többi részlet kérdés.
2015. jan. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

néztem is, hogy mi az a Mao, valami távol-keleti ország, amiről még nem hallottam?

Nyilván Budapest, sehol máshol nem laknék Magyarországon belül.

2015. jan. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
7: én laknék...pl. osztrák határhoz közel! :D
2015. jan. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha Nagy-Maó is szóba jön, akkor Brassó. :)
2015. jan. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Hát én mivel nem tudok németül, nekem nem kell az osztrák határ.

Utolsó, igen, Brassó gyönyörű, az egyik kedvenc városom:)

2015. jan. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!