Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kísértés, férfi társaim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kísértés, férfi társaim nálatok hogy van ez?

Figyelt kérdés
34 vagyok, és most házasként 2 gyerekkel a hátam mögött kezdek bejönni a fehér népnek? Soha nem voltam nagy nőcsábász, még kétértelmű jeleket sem küldök senki felé, hűséges típus voltam/vagyok. Lassan 8 éve vagyok stabil kapcsolatban, de mostanában azt tapasztaltam hogy a nők úgy rám vannak akadva mint akinek kötelező, persze vannak rámenős csajok/nők, de azért mégiscsak túlzás, hogy a fornettis csaj utánam jön és elkezd beszélgetni velem amugy bomba nő, mondtam neki házas 2 gyerek... szegény elszonytyolodott. Csak az a furcsa most kezdik el ezt csinálni, egyébként meg vért pisáltam párkapcsolat keresés címszóval a 20as éveim elején. Persze az egómnak jól esik, de a feleségem 2 gyerek nagyon fontos, és nem tennék olyat ami fájdalmat okozna. Másnál is így alakult?
2022. ápr. 19. 13:59
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
74%
Igen. Kolléganőm teljesen rámgerjedt. 43 vagyok. 3 gyerekes apuka.
2022. ápr. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
67%
a foglalt és gyerekes pasikra ráéreznek a nők valamiért.
2022. ápr. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor az van a háttérben, hogy amíg nincs senkid, addig görcsösen próbálsz párt találni, ahogy fogalmaztál "vért pisálva", és ez bizony rá van írva a képére ilyenkor az embernek, süt az egész lényéből az erőltetettség. Az ilyentől pedig menekül a legtöbb nő. Ha viszont már több éve kapcsolatban vagy, akkor nem kell azon görcsölni, hogy vajon bejössz-e a nőknek, hogyan köszönj, mit mondj, hogy jófejnek tűnj, stb... laza leszel, magabiztos és önazonos, hiszen már nincs tétje, hogy a fornettis csaj mit gondol rólad. És éppen ez a magatartás jön be sok nőnek.

Ezt nem bírja megérteni sok ember, hogy ne görcsösen akarjon párt találni, csak hát nehéz mindig laza és önbizalommal telinek lenni.

2022. ápr. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Akkor most kiserteskent fogod fel vagy nem akarod megcsalni a feleseged? Ha mar kisert ott baj van.
2022. ápr. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Kísértés, talán rosszul fogalmaztam...
2022. ápr. 19. 14:11
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Talán csak azért hajtanak rád, mert ha már egy nőnek bevàltál, azt hiszik nekik is beválnál, és hogy értékes vagy. Ezért el akarnak venni, meg akarnak szerezni. Van az a nő típus aki csak ezért cselekszik, és nem azért mert valóbannte kellenél neki. Amúgy nem lennék elcsábítjató... Hűséges típus vagyok.
2022. ápr. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
De ha nagy a kisertes, akkor elgondolkoztal rajta.
2022. ápr. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Errol film is van hogy a pasi csak azert hord jegygyűrűt hogy tudjon csajozni mert anelkul lesz.rják🤣

(Kellékfeleség)

2022. ápr. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
91%
8: Kössz a film ajánlót.
2022. ápr. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Exem is azert akart gyereket mert akkor nem kutyaval kell majd a parkban csajozni hanem gyerekkel is tud🤣

Arrol álmodozott hogy majd minden nő leállitja egy egy bevásárloban a cuki babajával es olvadozni fognak mert a nőknek ez kell. Mintha ő kesz ferfi meg igazi apa lenne.

2022. ápr. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!