Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kísértés, férfi társaim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kísértés, férfi társaim nálatok hogy van ez?

Figyelt kérdés
34 vagyok, és most házasként 2 gyerekkel a hátam mögött kezdek bejönni a fehér népnek? Soha nem voltam nagy nőcsábász, még kétértelmű jeleket sem küldök senki felé, hűséges típus voltam/vagyok. Lassan 8 éve vagyok stabil kapcsolatban, de mostanában azt tapasztaltam hogy a nők úgy rám vannak akadva mint akinek kötelező, persze vannak rámenős csajok/nők, de azért mégiscsak túlzás, hogy a fornettis csaj utánam jön és elkezd beszélgetni velem amugy bomba nő, mondtam neki házas 2 gyerek... szegény elszonytyolodott. Csak az a furcsa most kezdik el ezt csinálni, egyébként meg vért pisáltam párkapcsolat keresés címszóval a 20as éveim elején. Persze az egómnak jól esik, de a feleségem 2 gyerek nagyon fontos, és nem tennék olyat ami fájdalmat okozna. Másnál is így alakult?
2022. ápr. 19. 13:59
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
0%
14-es. Mit veszít a férj azzal, ha valakivel együtt kidolgozzák őt, kihozzák belőle majdnem a legjobbat és utána ezzel a feljavitott minősséggel elmegy más(ok)hoz sikeresen, menően domboritani?
2022. ápr. 21. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
79%
A párját, akire komolyan számíthat a nehéz helyzetekben is.
2022. ápr. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
0%
Az új nőre, a jövőbeli majdani új nőire nem számíthat majd?
2022. ápr. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Vagy számíthat... vagy nem.

Arról ne is beszélve, hogy aki ilyen, arról lehet azt is gondolni, hogy majd röppen tovább.

Nem megbízható.

2022. ápr. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
A pasi, amint kikupálják, röppenget ide-oda, mert már magabiztos lett, jobban is néz ki, megtanították jobban öltözni, így jobb kedvűbb, így sikeresebb is a nőknél?
2022. ápr. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Hát figyelj 21-es, nem tudom. Erre értettem, ha az, hogy ideig-óráig, bizonyos szempontból, izgalmasabbra cseréljen engem, megéri neki, hogy a gyerekeinket, meg mindent, amit közösen összetettünk otthagy, akkor csalódnék az értékrendjében és az intelligenciájában is.

Sajnos magam körül sok ilyen kapuzárásban tönkrement házasságot láttam, csak remélni tudom, hogy az enyém másmilyen lesz.

Bízom a férjemben, de sok ember hagyta ott a családját, akikről nem gondoltam volna soha.

Meg magamban is bízom, hogy jó feleség vagyok, de ez sem borítékol semmit.

2022. ápr. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
35%
micsoda beképzelések az egyik 35 évesen 2 gyerek után vmi bomba nőnek érzi magát a másikról nem is írok..
2022. ápr. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!