Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasságban, akinek kevesebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban, akinek kevesebb a bevétele, fizetése és a házasságba hozott vagyona is, az az alacsonyabb rendű és emiatt nincs beleszólása csak a kisebb dolgokba, komolyakba nem beszél bele, mert nincs annyit pénze és igy jogossága, mint a másiknak?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 20. 20:53
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
12%

Igen.


Gondolj bele: Psi keres 800-at, lány 250-et. Jól nézne ki, ha a lány szabná meg, vehet-e a pasi 3M-ért órát, vagy hová menjenek nyaralni.

2022. ápr. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
86%

Normális kapcsolatban a felek egyenlőek. Nincs olyan, hogy az egyik húzza meg magát, mert csak.

Ha közös kassza van, akkor a 3 milliós óra bizony a megbeszélés tárgyát kéne képezze, ha külön kassza, akkor is joga van beleszólni, az őt érintő kérdésekbe mindkét félnek, pl. az említett nyaralás, vagy, ha új, drága használatitárgyat vesznek.

Már kinőttük szerintem az elnyomó kapcsolatok korát. Legalábbis én nem viselném el, mert hála az égnek, van épp elég normális ember is, tehát lehet normális kapcsolatom és el tudom tartani magam jóformán akármeddig, ha épp nem találok megfelelő párt. Nem kell egy basáskodó féreg mellett, elnyomva leélni egy életet.

2022. ápr. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
92%

Amelyik kapcsolatban bármelyik alacsonyabbrendű, az egy toxikus, elnyomó kapcsolat, ahonnan menekülni kell.


A mi házasságunkban igazán nagyok a különbségek anyagi és társadalmi téren is, mégis nagyjából egyenrangúak vagyunk. A pénzről kicsit önállóbban döntök én, mivel én vagyok a pénzember, de ennek nincs megkülönböztető vagy lealacsonyító jellege. Másról meg a feleségem dönt. Például ő dönt a lakberendezésről, ő választotta ki a kocsim színét stb.


Ha nálatok ilyen beszólogatás van, hogy a pasid keresi a pénzt ezért a te neved kuss, onnan menekülj.

2022. ápr. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
92%
Nem. Ha a többet kereső fél elnyomja a másikat és az rosszuil érzi magát, akkor ideje elgondolkozni a kapcsolat jövőjéről.
2022. ápr. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
82%
Ugyanannyit hoztunk, sokáig a keresetünk is megegyezett. Pár éve én-feleség- jóval kevesebbet keresek. De semmi nem változott. Ugyanúgy egyenlő felek vagyunk. Engem, magamban, zavar, hogy kevesebbet keresek, de szó még sosem volt róla. Szerintem férjemben fel sem merült még gondolati szinten sem.
2022. ápr. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Olyanokat mond, hogy majd ő eldönti milyen legyen pld. a lépcső, padló, tető, autó, mosógép, tv, szekrény, szőnyeg mivel én nem keresek sokat, ezért nagy részét ő fizeti, nehogy már én mondjam meg akkor, hogy mi legyen még akkor sem, ha nekem nem tetszik, amit ő választ, amit ő szeretne, akkor is az lesz, mert ő fizeti, ne én akarjam már az ő pénzét költeni,ha nekem nincs elég,addig nyújtózkodjam, amig a takaróm ér és ne tovább, ha már nem keresek jól. Szerinte ez minden házasságban, együttélésben igy van, mert ez a normális.
2022. ápr. 20. 21:39
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Házasság előtt nem derült ki, hogy milyen a pasi? Egyszerűen nem értem. Nem nézik meg sokan kivel házasodnak vagy utólag lesznek parasztok az emberek?
2022. ápr. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Fele annyit keresek mint a férjem, de mivel szeret, van megbecsülés, teljesen természetes hogy ad a véleményemre, kompromisszumos megoldások születnek a közös dolgokban. 20 éve így megy ez. Szóval nem, nem mindenhol van ez,mutasd csak meg neki hagy lássa... bár az ilyet nem hinném hogy érdekelné, csak hajtja a maga elnyomó érveit
2022. ápr. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Miafasz? Szivi, pakolj és hagyd ott ezt az alakot. Akkor is jól jársz, ha egyszál bőrönddel szállsz ki ebből a házasságnak csúfolt kakikupacból.
2022. ápr. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező csak annyit tudok javasolni, hogy menekülj. Komolyan. Így nem lehet élni… mindenkinek kijár a megbecsülés, tisztelet, és aki így beszél a feleségével, az nem szereti. Csomagolj össze a hétvégén és mondj búcsút.
2022. ápr. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!