Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasságban másnak is felmerül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban másnak is felmerültek ezek a gondok? Túl lehet ezen lépni? Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Két kisgyermekünk van a férjemmel 3 éve vagyunk házasok és 8 éve vagyunk együtt. A férjemmel tényleg szerettük egymást, olyan igazi szerelem első látásra volt. De ahogy jöttek a gyerekek, megváltozott minden. Ő sokat dolgozott, a felelősség, a gyerekek javarészt rám hárult.

De ezt tudtam /tudtuk már az elején is, és most is elvagyok ezzel hogy ő sokat dolgozik.

Viszont ahogy teltek az évek itthon. Hiába hogy nem híztam, nem vagyok pizsiben mászkálós anya, főzök naponta és rendben tartok mindent eltávolodtunk.

Sokszor egy nehezebb nap után a stílusa ahogy hozzámszól nem tetszik. És én is elvesztem valahol. Nincs önbizalmam, egyszerűen nem tudom magam elengedni szex közben, élvezni, átadni magam neki. Nem vitázunk sokat, vagy többet mint pl más párok. Átlagos kis cseprő dologkről. Azonban hiányzik ami az elején volt rajongás. Tudom nem jön vissza úgy, ez a valóság az még az eleje volt. De saját magam részéről hiányzik aki akkor voltam. Most egyszerűen nem tudom hol rontottam el, hogy magamat sem szeretem vagy nem tudom megmondani mivel van a baj. Vékony vagyok nem a testem zavar, egyszerűen nem tudok kikapcsolni. Az agyam pörög.

És abszolút nem érzek néha semmit közben. Teljesen közömbös az egész.

Máskor mikor én is rendben vagyok nincs ez. Kívánom őt, a szexet és van is orgazmusom.

Amikor viszont nem tudok ellazulni szar nagyon. Ő is látja rajtam. Nem mást akarok, vagy mást kívánok szeretem őt, csak egyszerűen nem tudom mi ez.

Nekem ez néhány alkalommal van csak havonta, de amúgy próbálom nem mutatni.

Meghallgatja mi a bajom seenem érti. Nem érti miért nem kapcsolok ki, miért nem látom hogy ő kíván stb.

Sokszor ha van egy kis vita szex közben is az van bennem és nem tudok ebből kilépni.

Mi lehet a baj velem? Mi segítene?


2022. máj. 14. 01:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen általános, hogy az ember veszekedés után, vagy párkapcsolattól függetlenül napi gondokkal nem kívánja a szexet, és akár az is, hogy valaki így vezeti le a feszültséget.

Ez nem önbizalom hiány, és semmi köze ahhoz, hogy mi volt a kapcsolatotok hajnalán. Tényleg kuszák a gondolataid, nem igazán hámozható ki, hogy mi a bajod, mindenesetre sokat segítene, ha elmondanád neki, hogy amikor feszült vagy nem esik jól a szex, vagy egyszerűen kimondanád, hogy most nincs kedved.

2022. máj. 14. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Ugyanezt erzi o is, csak ferfi leven a szexet nem befolyasolja. A kapcsolat celjat vesztette, enervaltak vagytok, kiegtetek. Nem, nem a gyereknemzes egy kacsolat celja. Tul sok energiatok megy el a gyerekek eletkorulmenyeinek a kimaxolasa miatt, ez pedig hianyzik a kapcsolat fenntartasabol. Mire nagyobbak lesznek a gyerekek es minden sinen lesz, addigra megszunik minden koztetek. Nem eri meg a tulora, hogy a gyereknek jobb cipoje legyen, ahogy nem eri meg 5 orat aludni, hogy rend legyen a lakasban. Tonkrementek a martir szerepben. Olyan eletszinvonalon kell elni, ami 8 ora munkaba belefer. Minden plusz aldozat a kapcsolat rovasara megy.
2022. máj. 14. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

1. Ne olvass gyak-ot és ilyeneket ne kérdezz!

2. pihenj többet és a szex is megjavul

2022. máj. 14. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Havi legalább 1x kellene egymasra időt szakítanotok.

A gyerekeket atviszitek a nagyihoz és elmentek randizni.

Egy vacsora 1 mozi vagy csak egy sima piázás...utana pedig egy jó nagy dugás.


De persze az elidegenedési foktól is függ ez.

Mert az estek többségèben ez màr késő és az egyik fél màr nem hajlandó lépéseket tenni a javulásért semmilyen szinten.

2022. máj. 14. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%

Hosszú távon sokszor kiesnek azok, amik igazából ébren tartják a tüzet. Udvarlás, bókok, csábítás, flört.

Aztán amikor képbe kerül egy harmadik, akinél teperni kell meg epekedik utána hetekig, hirtelen működik a szex.

Ugyanezt a csábítást kell bevetni, de egymással! A szex nem az ágyban kezdődik!

Két dolog szokta kinyírni. Mikor este hatkor még vitatkoztok, hogy ki viszi le a szemetet, és utána este kilenckor elvárás a menetrendszerű szex. A másik, hogy ilyenkor a nőnek sokkal több előjátékra van igénye, a férfi meg rutinból öt perc alatt akarja letudni.

Te is azért bújsz a férjeddel ágyba, úgy is, ha nem élvezed, mert azt érzed, hogy kötelességed. Te vagy a felesége, ez neki jár. De akkor ne is csodáld, ha nem élvezed.


Tudom, hogy a sárga földig le leszek nullázva, de nem érdekel: ez a felfogás öli meg a szexet. Ez, hogy a feleségnek egy füttyre a füléhez kell csapni a bokáját. Hát nem...!

Attól, hogy a felesége vagyok, még ugyanúgy nő maradtam, és ugyanarra van szükségem: udvarlásra és csábításra. Ha este szexet akar, akkor lesz szíves udvarolni, bókolni, és este nem az az előjáték, hogy megkérdi, hogy dugunk-e. Ha nincs kedvem, akkor meg nem lesz. Hozzon hangulatba, vagy intézze magának.

Ha én akarok szexet, ugyanúgy teszek érte: szexi fehérnemű, hangulat, puhán és illatosan várom. Van, hogy már napközben húzom az agyát üzenetben, meg egész nap simulok és flörtölgetek. Így alig várja, hogy a gyerekek húzzanak aludni, és magunkra zárhassuk a halószobaajtót.

Amikor megbánt, akkor meg este nem szex lesz, hanem kimegyek a kanapéra, és alszok a macskával. Ő meg nem tud egyedül aludni, általában egy óra után jön is puncsolni.


Tudom, hogy most ez nem divat, meg vétek leírni, hogy a szex a házasságban nem jár automatikusan, csak ha teszel érte. De nálunk nem lett 20 év után se unalmas, nem utunk egymásra, és leköti a férjem vadászösztönét is, így eszébe sincs félrelépni.

Hidd el, hogy normális férj nem rohan válni, ha egyszer-egyszer nincs kedved a szexhez és nemet mondasz.

Azt meg ne hagyd, hogy gorombán beszéljen, vagy viselkedjen. Ne érdekeljen a kifogás! Szép is lenne, ha az ügyfélhez, a kollégákhoz, vagy akár a postáshoz azért lehetne bunkón szólni, mert valaki fáradt. Te meg csak többet jelentesz neki, nem? Ha idegennel szemben tudja magát kontrollálni, akkor veled szemben pláne. Nem a boxzsákja vagy, amin kitöltheti a feszkót! Ha fáradt, akkor meg vegyen ki szabit, vagy menjen táppénzre. A bunkózás nem pihentető.

2022. máj. 14. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%
2 kisgyerek olyan sok energiát vesz ki az emberből, hogy esténként kb csak néz ki a szülő a fejéből. Ez nagyon nehéz időszak, sajnos sok kapcsolat rá is megy. Mire elmúlik, a felek eltávolodnak egymástól, és nehéz újra egymásra találni.
2022. máj. 14. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%

5ös ment pipa.

Igazi nő vagy.

Hölgyek mentsétek el a kérdést és fél évente olvassatok újra 5 válaszát.

2022. máj. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem mentetenem az 5ost, de az altalanos iskolara eleg anyag van benne.
2022. máj. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért kiváncsi lennék mit takar a nem veszekedünk többet,vitázunk. mint más párok mit takar.Szerintem jóval több az, mint egy normális kapcsolatban.És kérdés, hogy min.A kulcs gyökere itt lesz szerintem.
2022. máj. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
22%
Sportolj. Majd ha kiengeded a fáradt gőzt, nem fogsz agyalni állandóan.
2022. máj. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!