Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek ha most ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha most ilyen kevés a szex, ez csak rosszabb lesz?

Figyelt kérdés

7 éve vagyunk együtt, 3 éve házasok. Vannak kisgyerekeink. A nevelést én viszem a vállamon. Ő dolgozik,minden más az én részem kb. Ha úgy van segít.

A kapcsolatunk jó, voltak persze nehezebb könnyebb időszakok. De szeretjük egymást, a mai napig ugyanúgy kíván, elmondja mennyire szexis vagyok. Én is szeretem és imádom őt. A gyerekek előtt a szex sűrűn volt. A gyerekek után is normális mennyiségű volt.

Az elmúlt fél évben viszont durván alig szexelünk.

Ha igen akkor sem megyek el, meg nem jó. Gyorsan elmegy, vagy mire pont belejövök akkor megy el.

Heti 1-2 x van szex de van ennél kevesebb is.

Fáradt és azt mondta ez miatt nem tud teljesíteni.

Mire számítsak? Javulni fog ez? Férjem 31 éves, én 30.

Csak én vágyom rá, de már tolakodó sem akarok lenni.

Többször másztam rá, jeleztem hogy mit szeretnék. És kíván, felállt neki, de mondja hogy hulla nem bír megdugni. Vagy mire kiérek az altatásból bealszik, vagy szimplán nem akar mert fáradt.

Amit megértek de ha most ez van később félek még többször hallom ezt.


Köszönöm szépen.


2022. máj. 23. 00:32
1 2 3
 11/22 Ypszilon1980 ***** válasza:
Az nem opció, hogy korábban legyen? Lehet, hogy későn már valóban fáradt, ilyenkor már aludna, akkor nem lesz jó a szex.
2022. máj. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Akik itt azon panaszkodnak hogy rossz a pasival.

Ti minek vagytok avval a férfival?

2022. máj. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
54%

"Heti 1-2 x van szex de van ennél kevesebb is."

Örülj neki! Nálunk 9 év ismerettség és 3 év házasság után havi egy szex van max és nálunk még gyerek sincs. Szóval lesz ez még így se!


"Mire számítsak? Javulni fog ez?"

Nem valószínű, inkább csak rosszab lesz.



"Férjem 31 éves, én 30."

Hát, még lenne max 10 évetek szexelgetni, utána "el fog múlni". Mondjuk ha ilyen fiatalon jöttetek össze és már több gyerek is van, akkor veszett fejsze nyele.

2022. máj. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

12-es,azért,mert amikor megismertük a férjeinket/párjainkat akkor nem ilyenek voltak.

Én még azt tanultam a szüleimtől, hogy ha valami elromlik akkor előbb próbáljuk meg megjavítani és csak a legvégső esetben dobjuk ki.

Adott egy férfi, aki rendes, kedves, aki szereti a gyerekét és foglalkozik is vele, akivel régen veszettül jókat tudtunk hancúrozni és azonnal dobjuk ki, csak mert épp mélyponton van az életünk egy területe? Én hiszek a tündérmesékben és hiszek abban, hogy rengeteg türelemmel még visszafordítható a folyamat, számomra nem nyújtana megnyugvást ha elválnék csak azért, hogy más pasi szexuálisan kielégítsen.

2022. máj. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Igazad van #14. Abszolút így látom. Meg akarjuk oldani és nem el válni vagy ilyesmi.

Nem vállaltunk korán gyereket 27 évesen szültem az elsőt. Szerintem ez teljesen időben van. Viszont az is tény, hogy korábban minden rendben volt. De a férjem rendes aranyos és ismerem őt. Most is szeretem csak szexuális téren mélyponton vagyunk. Emiatt ha mindenki kidobná a párját szingli világ lenne.

A megoldást fogom keresni mert tudom hogy van rá megoldás. Igaz még nem tudom mi az de remélem megoldjuk. Tényleg bízom benne.

Nagyon nehéz időszak ez amikor kicsik a gyerekek. Nekünk is van más egyéb gond.

Köszönöm a tanácsokat!

2022. máj. 24. 22:58
 16/22 anonim ***** válasza:
0%

Manapság kitolódott a gyerekvállalás. Mire kijössz az egyetemről 23 vagy. Kell építeni egy karriert, különben semmire nem mégy, az beletelik 4-5 évbe. Aztán a lakhatást kell összehozni, mert albérletbe nem gyártunk gyereket. Mire mindez megvan, alsó hangon 30 éves az ember. Aki előbb vállal gyereket, az csak magának és a gyereknek nehezíti meg a dolgokat.

Arról nem is beszélve, hogy 3 éven belül több gyerek? Lehet úgy is, csak nincs értelme, mert nincs annyi energiája és ideje az embernek, hogy rendesen legyenek nevelve így a gyerekek.

És az a baj, hogy a kormány is csak arra megy, hogy minél több gyerek, az, hogy milyen körülmények közé és hogyan fog nevelkedni, az nem számít, csak szüljenek a nők...

Nagyszerű: lesz egy generáció frusztrált, idegbeteg gyerek, mert a szülők megszakadnak...

2022. máj. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Mire vállaltunk gyereket? Volt házunk, volt pénzünk és munkánk minden adott volt.

Miért vállaltunk 3 éven belül a tesót? mert igy akartuk, hogy szinte összenőjjenek.

Nagyon sok mindennel nem értek egyet #16-os.

Ha vki 30+ vállal gyereket a társadalom azért szólja meg. Ha előbb akkor meg azért. Ha nem szülsz gyereket azért vagy rossz, ha többet akkor biztos csokos gyerekek..

Mi 3at akartunk eredendően is. Kettőt kis korkülönbséggel, egyet kicsit később.

A gyerekeket szépen nevelem, nem idegbetegek, nem verjük, okos jól nevelt gyerekek.

Ne haragudj ez elég nagy általánosítás amit írtál.

Ismerek olyat aki 30+ osan vállalt egy gyereket minden adott volt mégis a gyerek neveletlen, a szülők házassága szar, csalják egymást, és még sorohatnám. Szerintem nehéz maga az élet mostanában, mert rengeteg a feladat, az elvárás.

2022. máj. 25. 16:09
 18/22 anonim ***** válasza:
Ha az élet nehéz, nem kell gyereket vállalni. Testvérem is bevállalt 3 gyereket, mert a csok miatt muszáj volt. Hiába mondta nekik mindenki, hogy várjanak a harmadikkal,makacskodtak, azt most nem bírják se pénzzel se erővel, a gyerekeket meg anyám neveli, ahogy tudja, de lesznek gondok...
2022. máj. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Ypszilon1980 ***** válasza:

Azért abban igaza van a kérdezőnek, hogy nem minden esetben nyűg a gyerekvállalás, nekik adott volt mindenük és sajnos van olyan, hogy elcsúszik valahogy a dolog 2 fél között menetközben, van amit nem lehet előre tudni. Kitolódott a gyerekvállalás ugyan, de ez nem jelenti azt, hogy akkor már 30 alatt nem lehet gyereket vállalni, inkább itt az a baj, hogy annyira megnőttek a lehetőségek, amik egyeseknél ezt időben eltolja, anno pl. vidéken ahol a gyerekkoromat éltem már 20 évesen a legtöbb nőnek volt 1 vagy 2 gyereke.

#18:Erre is van sok példa, viszont ez már probléma a fejekben.

2022. máj. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Persze azt is megértem amit írtatok hogy sokan elrontják mert a mai lehetőségek(csok, babaváró) miatt vállalnak több gyereket. De én világ életemben 3at akartam és imádom őket. Igaz még kettő van csak de velük teljes az életem. Tudom hogy a férjemmel is valahogy ebből ki fogunk jönni. Mert amúgy meg szeretem és nem tudom nélküle elképzelni az életem. Ő a társam a mindenem. Az hogy a szex mostanában kevesebb vagy lapos nem jó dolog de remélem ezt is helyre tudjuk hozni.

Az élet viszont nehéz. Ezt arra értettem hogy a mai világban nagyon nehéz jól élni.

Értem itt azt hogy erkölcsileg társadalmilag anyagilag és önmagadnak megfelelően.

De én azt tudom mondani hogy most jelenleg ott tartok ahol szerettem volna lenni ennyi idősen. Nehézségek mindig vannak lesznek is amiket még kell ugrani. Én eléggé kitartó vagyok, nem adok fel semmit. Számomra ezért ilyen most ez a helyzet is.

Persze jól esik kicsit panaszkodni, hallgatni jó tanácsokat. 1-1 sorstars írását olvasni. Úgyhogy köszönöm szépen tényleg!

2022. máj. 25. 22:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!