Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek ha most ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha most ilyen kevés a szex, ez csak rosszabb lesz?

Figyelt kérdés

7 éve vagyunk együtt, 3 éve házasok. Vannak kisgyerekeink. A nevelést én viszem a vállamon. Ő dolgozik,minden más az én részem kb. Ha úgy van segít.

A kapcsolatunk jó, voltak persze nehezebb könnyebb időszakok. De szeretjük egymást, a mai napig ugyanúgy kíván, elmondja mennyire szexis vagyok. Én is szeretem és imádom őt. A gyerekek előtt a szex sűrűn volt. A gyerekek után is normális mennyiségű volt.

Az elmúlt fél évben viszont durván alig szexelünk.

Ha igen akkor sem megyek el, meg nem jó. Gyorsan elmegy, vagy mire pont belejövök akkor megy el.

Heti 1-2 x van szex de van ennél kevesebb is.

Fáradt és azt mondta ez miatt nem tud teljesíteni.

Mire számítsak? Javulni fog ez? Férjem 31 éves, én 30.

Csak én vágyom rá, de már tolakodó sem akarok lenni.

Többször másztam rá, jeleztem hogy mit szeretnék. És kíván, felállt neki, de mondja hogy hulla nem bír megdugni. Vagy mire kiérek az altatásból bealszik, vagy szimplán nem akar mert fáradt.

Amit megértek de ha most ez van később félek még többször hallom ezt.


Köszönöm szépen.


2022. máj. 23. 00:32
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

"De én világ életemben 3at akartam és imádom őket."

A testvérem is. És most nem bírja a három gyereket se energiával, se pénzzel. A makacssága miatt kínlódik, mert nem volt hajlandó a vágyait a lehetőségekhez igazítani. És rengetegen csinálják ezt!

2022. máj. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

De ha van rá lehetőség és anyagilag is úgy állunk? Azért mert most per pillanat nehéz mert a gyerek most vannak abban a korban hogy tényleg elevenek, most fedezik fel a világot. Még most kerülnek közösségbe tanulják meg milyen a társas kapcsolatok.

Szerintem ez amit írsz sok emberre igaz de nem kellene általánosítani. :)

2022. máj. 26. 12:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!