Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha nincs közös témátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincs közös témátok a házastársatokkal, az zavaró lesz hosszútávon ?

Figyelt kérdés
2022. máj. 31. 15:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
63%
Hát ha minden más stimmel meg lehet oldani barátnőmmel, szomszéddal, munkahelyi baratsagot kialakitani. Én így vagyok a férjemmel. Természetesen észrevettem ezt már akkor is amikor még csak jártunk. Hát nem mondom, hogy a legszerencsesebb helyzet de semmiképpen sem valook.
2022. jún. 1. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Engem nagyon zavarna, mi rengeteget beszélgetünk. Nem csak gyerekről (különben is, már kirepült), hanem szakmánkról, munkánkról, (belelátunk egymáséba), és főleg a világ dolgairól, lelki dolgokról. Ékes példa, hogy 16 órát ültünk az autóban egyhuzamban, amikor testvéremékhez utaztunk külföldre, és 16 óra alatt végig beszélgettünk, végig volt témánk.
2022. jún. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Az sem rossz ha az ember mer hallgatni a párja mellett és ez nem frusztráló.
2022. jún. 3. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

"Az sem rossz ha az ember mer hallgatni a párja mellett és ez nem frusztráló."


Nem bizony, az nagyon jó, ha nem kínos a hallgatás. Ugyanakkor az is jó, ha beszélgetni szeretnél, és van miről.

2022. jún. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mi nagyon különbözőek vagyunk a párommal . Sokmindenben kiegésszítjük egymást , de nem szerencsés amit mondasz . Én azt vettem észre magamon, másokkal kibeszélgetem magam azokról a dolgokról amivel vele nem . Így aztán elvagyunk ilyen téren . De biztos jobb az olyan kapcsolat amiben van közös érdeklődés ami aztán beszédtéma is egyben .
2022. okt. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!