Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha nincs közös témátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincs közös témátok a házastársatokkal, az zavaró lesz hosszútávon ?

Figyelt kérdés
2022. máj. 31. 15:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Esküvő előtt volt témátok?
2022. máj. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Nem mindenkinek fontos egy kapcsolatban az, hogy jókat beszélgessen a társával, de nekem nagyon is az, szóval nem tudnék ilyen kapcsolatban élni.
2022. máj. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%
Nálam az egy az egyben a kapcsolat végét jelenti. Nem is kicsit.
2022. máj. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem épelméjű ember nem vesz el olyat/megy hozzá olyanhoz, akivel nincs közös témájuk. Nekem is volt olyan nő az életemben, akivel a világon semmi közös témánk nem volt (nem volt buta, csupán teljesen más volt az érdeklődési köre). Alkalmi szexpartnernek tökéletesek voltunk egymás számára, de eszünkbe se jutott komolyan gondolni, mert tudtuk, hogy nem működne.
2022. máj. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem gond lenne.


"Szerintem épelméjű ember nem vesz el olyat/megy hozzá olyanhoz, akivel nincs közös témájuk."


Szerintem sok ilyen van. A közös témáik a közös feladatokra, projektekre és a gyerekekre korlátozódnak főleg. Anyósom egyszer nekiszegezte a feleségemnek a kérdést, hogy mi a francot tudunk mi állandóan ennyit beszélgetni, mert ők a házasság előtt csak heti néhány alkalommal találkoztak, és akkor is kifogytak a témákból.

2022. máj. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem meg az egyáltalán nem releváns, és nem is látod előre, hogy mennyi közös témátok van. A házasság nem egy randi, ott már nem a hobbikról meg a közös érdeklődési körről beszélgetnek az emberek. Téma mindig lesz, munkahely, építkezés, felújítás, feladatok, gyerekek, nyaralás, stb... A kérdés inkább az, hogy tud-e a két ember egymással beszélgetni, illetve ugyanannyira igénylik-e a beszélgetést.
2022. máj. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Igen.

N

2022. máj. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem nagyon zavarna. Nem tudnék olyannal hosszútávon együtt lenni akivel nincs bennünk semmi közös.
2022. jún. 1. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
igen
2022. jún. 1. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
95%

Ez most komoly?


Egy kapcsolatban a szex tapasztalataim szerint max 1 évig jelent komoly izgalmakat, utána rutinná válik.


Közös projektek, gyereknvelés, házépítés, stb: általában kb az 50-es éveidre ezeket ki lehet pipálni.


Még mindig van vissza kb. 20-30 év az életedből, amit egy olyan emberrel kell leélned, akivel nem igazán tudsz beszélgetni...köszi, nem.

2022. jún. 1. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!