Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tájföldröl feleséget "venni"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anonimmaradnek93 kérdése:

Tájföldröl feleséget "venni" es német országba hozni(mivel ott dolgozom és élek).Legálisan,és kivitelezhetöségileg szerintetek lehetséges?

Figyelt kérdés
tudom van pro es kontra is elég a dologba,de szeretem a kalandokat és azt mondom miért ne,nem kell melozzon,csak keszitsen kaját es alljon oda dugni minden nap...magyar lanyoktol már hányok anyi drámával járnak

#tájföldi feleség
2022. jún. 8. 21:49
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
91%
Nem csak d. gni fogtok 24 h-ban. Az nem zavar, hogy nem tudtok miről beszélni, vagy hogy nem szeret őszintén? Ha teszem azt kaja közben elkezdesz fuldokokni, nem biztos, hogy a segítségedre lesz. Erre egy életet feltenni butaság. Ő max fejőstehénnek néz aki alig várja majd, hogy elmenj otthonról, majd hívja az anyját, baratnőjét, szerelmét, veled meg idegenkent fog bánni.
2022. jún. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
87%

Az ország nevét sem tudod leírni az anyanyelveden, ez azért ciki. Tájföld, az... Furcsa táj lehet.

Amúgy ha Németországban élsz, kérdezd meg egy német oldalon. Nyilván ők jobban képben vannak az ottani szabályokkal, mint a Gyakori népe.

2022. jún. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
76%

12. Az igen!

Nekem fel se tűnt az írásmódja!😬😲

2022. jún. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
89%
Ha Németországban élsz, miért hánysz a magyar lányoktól? Ott nem német lányok élnek többnyire?
2022. jún. 9. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 FoxtrotLidérc ***** válasza:
80%
Thai jellegű feleséget keresek, ugyanitt Trabant eladó - csere érdekel... 😆😆😆😆
2022. jún. 9. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
93%

Jaj, cunii... Hánysz a magyar lányoktól, de megfelelme egy nő, aki csak és kizárólag az anyagiak miatt lenne veled? Ráadásul Németországban hogy, hogy nem csak magyarokkal találkozol?


Hát nem te vagy a legélesebb kés a fiókban, ugye? 🥺

2022. jún. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
95%
Ismerek ilyet. Egy kislánya volt a nőnek, amikor elhozta a pasi Vitnámból, ha jól tudom. Szült még egy fiút neki. Aztán a kislány megnőtt, és megmutatta anyának, hogy Magyarországon amúgy egyenjogúak a nők, és nem kell elviselnie a gyökér férjét. El is vált tőle, most boldogan él egyedülálló nőként. 🙂
2022. jún. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
93%
Te, aki német országban (sic!) dolgozol és Tájföldről (???) vennél magadnak engedelmes szexrabszolgát - mitől hánysz a magyar lányoktól, életem? Mert kifogásolják, hogy nem tudsz az anyanyelveden írni vagy mert szexrabszolgaként tekintesz a nőkre, a ménkű nagy eszeddel, intelligenciáddal?
2022. jún. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan egyszerű őket Németországba hozni. Baromi jó egzisztencia kell hozzá, és még akkor is bsztathat a bevándorlási hivatal évekig. Folyton ellenőriznek, mert nagyon sok Thai feleség prostiként végezte, nem önszántából. Ezenkívül Németországban nagyon gyorsan meg fogja tanulni, hogy több joga van, mint amennyit te adnál neki.
2022. jún. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Igen, egyik ismerősöm amúgy próbálkozott ezzel, 60+ papa hazavitt magával Németországba egy negyvenes thai nőt, összeházasodtak, együtt éltek.

A bevándorlási hivatal ugye vizsgálta őket, mert nem hülyék. Olyasmiket kérdeztek a nőtől, hogy milyen színű a párja fogkeféje (nem tudta), meg hogy hányadik emeleten laknak. Erre azt mondta, hogy az elsőn, ami megint csak nem volt jó, mert a földszinten laktak amúgy, de a nő nem tudta, hogy itt számolunk egy nulladik szinttel, azt hitte a földszint az az első szint. Szóval ők végülis nem mentek át ezen a teszten, nem tudom aztán mi lett velük.

2022. jún. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!